معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: فردا چهارشنبه 19 دی ماه همزمان با اختتامیه بیست و چهارمین دوسالانه جایزه کتاب اصفهان، دفتر نمایندگی خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان افتتاح خواهد شد.
دفتر نمایندگی خبرگزاری کتاب ایران در اصفهان افتتاح می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، اصغر مختاری در این باره گفت: در جشن دوسالانه کتاب اصفهان، 50 نفر از برگزیدگان حوزه کتاب و کتابخوانی در بخش‌های 10 گانه علوم طی مراسمی با حضور اصحاب نشر و فرهنگ در تالار فرشچیان اصفهان، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: امسال نیز مسئولیت داوری جایزه کتاب اصفهان به خانه کتاب سپرده شد و آثار توسط این موسسه در بخش‌های کتاب تولیدی و بخش ویژه بررسی و داوری شده‌اند.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همچنین با اشاره به ضرورت افتتاح خبرگزاری کتاب در اصفهان افزود: با  توجه به اهمیت اطلاع رسانی در حوزه نشر و کتاب، دفتر نمایندگی خبرگزاری کتاب به دبیری الهام شهیدان، از نویسندگان اصفهان و خبرنگاران فعال حوزه کتاب گشایش می‌یابد که امیدواریم با افتتاح این نمایندگی شاهد اعتلای وضعیت کتاب و کتابخوانی در شهر باشیم.

مختاری تأکید کرد: حضور نخبگان و چهره‌های برجسته فرهنگ و هنر در این استان، پیشینه و جایگاه فرهنگی تاریخی شهر اصفهان در تاریخ ادبیات و فعالیت ناشران متعدد در این استان، اصفهان را به یکی از مراکز اصلی نشر کتاب کشور تبدیل کرده است.

بر اساس این گزارش، بیست و چهارمین جشن دوسالانه کتاب اصفهان روز چهارشنبه 19 دیماه از ساعت 9 صبح با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مدیرعامل خانه کتاب، سردبیر خبرگزاری کتاب ایران و معاون توسعه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار فرشچیان اصفهان برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۲۷۰۳۰۸
http://www.ibna.ir/vdchvvni623nqxd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما