كتاب‌های «یادت باشد» و «سربلند» با موضوع مدافعان حرم از انتشارات شهید کاظمی، در بین 10 کتاب تالیفی پرفروش طرح پاییزه کتاب قرار گرفتند.
فروش بالای کتاب‌هایی با موضوع مدافعان حرم در پاییزه کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب‌های «یادت باشد» نوشته محمدرسول ملاحسنی و «سربلند» نوشته محمدعلی جعفری از انتشارات شهید کاظمی، در طرح پاییزه کتاب به ترتیب رتبه‌های اول و چهارم جدول پرفروش‌‌ترین کتاب‌های تالیفی را به خود اختصاص دادند.
 
«یادت باشد...» درباره شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی است که از سوی همسر شهید روایت شده و محمدرسول ملاحسنی آن‌را به‌نگارش درآورده است. این کتاب نخستین‌بار اسفندماه 96 با شمارگان یک‌هزار و 500 نسخه روانه بازار نشر شد.
 
«سربلند» نیز روایت داستانی زندگی و خاطرات محسن حججی، شهید مدافع حرم بوده که مردادماه ۱۳۹۶ در عملیاتی در گذرگاه مرزی الولید (منطقه مرزیِ بین سوریه و عراق)، از سوی نیروهای داعش به اسارت درآمد و پس از دو روز به شهادت رسید. این کتاب نخستین‌بار در سال جاری در 360 صفحه به چاپ رسیده است.  
 
طرح پاییزه كتاب از 24 آبان در استان‌ها و از 26 آبان در تهران آغاز شد و با مشاركت ۶۷۵ كتابفروشی از سراسر کشور تا 4 آذر‌ماه اجرا شد.
 
 
کد مطلب : ۲۶۹۲۰۲
http://www.ibna.ir/vdciu3arrt1aqr2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما