کتاب «قصه‌های شاهنامه» با حضور آتوسا صالحی، نویسنده اثر، در برنامه‌ «کتابخورها» خوانده و بررسی می‌شود.
​آتوسا صالحی به میهمانی «کتابخورها» می‌رود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) «کتابخورها» برنامه‌ای است در راستای تشویق و علاقه‌مند کردن نوجوانان به کتابخوانی که به همت رضوان خرمیان، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودک و نوجوان در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.
 
در جلسه بعدی این برنامه هم که دوشنبه (28 آبان 1397) در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود، جلدهای 7 تا 9 مجموعه «قصه‌های شاهنامه» به روایت آتوسا صالحی با حضور نویسنده اثر، خوانش و بررسی می‌شود.
 
 
 
صالحی در جلدهای 7 تا 9 مجموعه «قصه‌های شاهنامه» که برای نخستین بار در سال 1386 از سوی نشر افق منتشر شده به گرد آفريد، سياوش، رستم و سهراب، می‌پردازد.

 این برنامه پیش از این در قالب برنامه ‌«کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» از سال 1395 در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شد و در هر جلسه یک کتاب برای مطالعه به نوجوانان پیشنهاد داده می‌شد.
 
در برنامه «کتابخورها» نیز مانند «کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» کودکان و نوجوانان در طول یک هفته کتاب را تهیه و مطالعه می‌کنند، سپس در برنامه‌ای که با حضور نویسنده یا مترجم کتاب برگزار می‌شود، نظرات و پرسش‌هایشان را درباره اثر خوانده شده مطرح می‌کنند.
 
در جلسات قبلی این برنامه کتاب‌هایی مانند «خواهران تاریک» نوشته مهدی رجبی و «آبشار یخ» با ترجمه محبوبه نجف‌خانی، «آفتاب در حجاب» اثر مهدی شجاعی برای خوانش گروهی و بررسی به مخاطبان معرفی شدند.
برنامه «کتابخورها» دوشنبه‌ (28 آبان 1397) از ساعت 16:30 در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفردنیاکی (اندیشه)، کتابخانه فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۲۶۷۸۶۴
http://www.ibna.ir/vdcai0nuy49nia1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما