انتشارات پیدایش در قالب طرحی، فرصتی را برای مخاطبان فراهم کرده تا برای نویسندگان و مترجمان مورد علاقه‌شان نامه‌بنویسند و پاسخ آن را دریافت کنند.
نامه به نویسنده و مترجم کتابی که دوستش دارید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) احتمالا برایتان پیش آمده است که خواسته باشید با نویسنده یا مترجم کتابی که دوستش دارید صحبت کنید. انتشارات پیدایش در قالب طرحی، این فرصت را دراختیار مخاطبان قرار داده تا برای نویسندگان و مترجمان مورد علاقه‌شان نامه‌بنویسند و پاسخ آن را دریافت کنند.
 
در متن این فراخوان آمده است: «این رابطه یک سویه را تغییر دهید و احساسات و نظرات‌تان را با نویسنده یا مترجم کتابی که دوستش دارید در میان بگذارید. لازم نیست نویسنده خوبی باشید و کلمات قلمه سلمبه به نامه تان اضافه کنید. سخت نگیرید و باور کنید که از پسش برمیاید. کافی ست به نجوای ذهن و قلبتان گوش دهید. و مانعی بر سر راه کلمات نشوید و با خیالی آسوده بنویسید. می توانید از نویسنده یا مترجم محبوبتان سوال بپرسید، نظرتان را نسبت به کتابش بگویید از کدام قسمت کتاب بیشتر خوشتان آمده است یا ترجیح میدادید کدام قسمت نباشد. پایان کتاب را دوست داشتید یا دلتان میخواست جور دیگری به پایان برسد و  از ترجمه کتاب راضی بودید و هر آنچه که دوست دارید با نویسنده یا مترجم محبوبتان در میان بگذارید، در این نامه بگویید!ما نامه‌رسان شما می‌شویم!»
 
شرایط ارسال نامه:
هر شخص تنها با یک نامه می‌تواند در مسابقه شرکت کند.
نامه‌ها باید از طریق تلگرام و به این آیدی @peydayeshpub ارسال شود.
حجم نامه‌ها حداقل 200 و حداکثر 700کلمه باشد.
قبل از ارسال آثار مطمئن شوید که نسخه نهایی و ویرایش شده را ارسال می‌کنید.
هنگام ارسال آثار مشخصات زیر به این ترتیب ذکر شود:
نام و نام خانوادگی، سن، شماره تماس و آدرس دقیق محل سکونت
مهلت ارسال آثار از ۲۰ تا ۳۰ شهریورماه است.
نامه‌های برگزیده همراه با پاسخ نویسنده یا مترجمشان در خبررسان و خبرنامه فصلی نشر پیدایش و همچنین فضای مجازی(کانال و اینستاگرام) انتشار خواهد یافت.
شرکت برای عموم آزاد است‌.
کد مطلب : ۲۶۵۲۱۲
http://www.ibna.ir/vdcfytd00w6dv0a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما