آیین جشن امضای کتاب با حضور مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده کودک و نوجوان، برگزار می‌شود.
جشن امضای کتاب با حضور مصطفی رحماندوست
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان آیین جشن امضای کتاب با حضور مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده پیشکسوت ادبیات کودک و نوجوان، در فروشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.
 
مصطفی رحماندوست شاعر، نویسنده و مترجم نام‌آشنای کتاب‌های کودک و نوجوان در سال 1329 در همدان متولد شد. وی پس از اخذ مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران، به عنوان کارشناس کتاب‌های خطی در کتابخانه مجلس مشغول به کار شد و سپس به عنوان مدیر مرکز نشریات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر مسئول نشریات رشد، سردبیر رشد دانش‌آموز، سردبیر و پدیدآورنده سروش کودکان و نوجوانان به فعالیت خود ادامه داد.

از جمله آثار این نویسنده پیشکسوت می‌توان به «فرهنگ آسان: دانشنامه ویژه کودکان»، «فرهنگ ضرب‌المثل‌ها: مجموعه‌ای از ضرب‌المثل‌های ایرانی»، مجموعه شعرهای «قصه پنج انگشت»، «بازی با انگشت‌ها»، «کلاغه می‌گه قار قار»‌، «ببعی میگه بع بع» و «نازآوا» اشاره کرد.
 
 

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند ساعت 17:30 چهارشنبه 27 تیرماه 1397 به فروشگاه امیرکبیر واقع در میدان انقلاب، مقابل سینما بهمن، بازارچه کتاب، پلاک 14 مراجعه کنند.
کد مطلب : ۲۶۳۲۵۶
http://www.ibna.ir/vdcbsfb50rhb05p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما