کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«پادشاهی جهان» رونمایی می‌شود

15 شهريور 1396 ساعت 16:22

جشن رونمایی چهارمین جلد مجموعه‌ «پادشاهی جهان» با عنوان «رقص آتش» روز جمعه 17 شهریور با حضور نویسنده‌ اثر، نیما کهندانی، در شهر کتاب فرشته برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،آیین رونمایی از چهارمین جلد مجموعه‌ «پادشاهی جهان» با عنوان «رقص آتش» با حضور نویسنده‌ اثر، برگزار می‌شود.آیین رونمایی از چهارمین جلد مجموعه‌ «پادشاهی جهان» با عنوان «رقص آتش» با حضور نویسنده‌ اثر، برگزار می‌شود.

«پادشاهی جهان» مجموعه‌ای است که با محوریت ایزدانِ باستانیِ ایران، ژاپن، اسکاندیناوی و روم نوشته شده است. «خیزش خاک» جلد نخست این مجموعه پنج‌گانه در ژانر فانتزی مدرن است که با محوریت اساطیر ایران منتشر شده است  و «نفرین بیوا» دومین جلد این مجموعه با محوریت اساطیر ژاپن است. «طوفان مرگ» نیز سومین جلد از پنج‌گانه «پادشاهی جهان» است که پیش‌تر راهی بازار شده است. همچنین «خیزش خاک» و «نفرین بیوا» از این مجموعه تجدید چاپ شده‌اند.
 
«رقص آتش» داستان چهارمین مبارز، مبارزِ آتش با نام لوسیا از ایتالیا است که پیش از این در جلدهای قبلی درباره او صحبت شده است. لوسیا، که تجربه‌ قتل پدر و مادر خود را از سر گذرانده، حالا با چالشی بزرگ‌تر روبه‌رو است. او باید همچون همتایان خود برای نبرد علیه پادشاهی جهان آماده شود و برای این کار نیاز به آموزشِ ایزدانِ روم باستان دارد. لوسیا به دوران باستان، جایی که ژوپیتر ایزد در کنار ژونو حکم می‌راند، سفر می‌کند تا تحت آموزش ۱۲ ایزدِ روم باستان قرار گیرد. آپولو، وولکان، پلوتو، نپتون، مارس، مرکوری، ونوس، دیانا، مینروا و وستا ۱۰ ایزدی هستند که در کنار ژوپیتر و ژونو، آزمون‌های دوازده‌گانه‌ای را برای لوسیا طراحی و اجرا خواهند کرد تا وی را بیازمایند؛ اما لوسیا خبر ندارد که توطئه‌ای خطرناک و مهلک برای او در میان ایزدان در جریان است.
 
نیما کهندانی، نویسنده کودک و نوجوان است که گاهی در حوزه بزرگسالان نیز فعالیت می‌کند. نخستین کتاب وی در سال 1389 با عنوان «طلوع تاریکی» از سوی انتشارات موج منتشر شد. وی سردبیر سایت افسانه‌ها نیز بوده است.
 
 شهرکتاب فرشتهدر خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، پلاک ۱۶۷۱ قرار دارد. 
 


کد مطلب: 251795

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/tolidi/251795/پادشاهی-جهان-رونمایی-می-شود

ایبنا
  http://www.ibna.ir