آیین رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» دوشنبه 22 خرداد با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی کشور در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.
رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» در نمایشگاه قرآن
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) آیین رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» ساعت 22 امشب (دوشنبه 22 خرداد) با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی کشور در سالن همایش‌های بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
 
شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی همچون محمدرضا عارف، مهدی شیخ، فاطمه ذوالقدر، اصغر مسعودی، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمدعلی ابطحی، رئیس مؤسسه گفتگوی ادیان و از اعضای مجمع روحانیون مبارز، محمود صلاحی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مرتضی طلایی و ابراهیم امینی از اعضای دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر تهران، علی نوذر پور، رئیس جامعه مهندسان شهرساز، مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده کودک و نوجوان و مریم نشیبا، گوینده قدیمی رادیو از حاضران در این برنامه خواهند بود.
 
این اپلیکیشن حاوی مطالبی از کتاب «داستان راستان» استاد شهید مطهری با اجرای مریم نشیبا و بازنویسی مصطفی رحماندوست است که فضایی تعاملی را برای افزایش سطح مشارکت کودکان در آموزش و یادگیری ایجاد کرده است.
 
این محصول با حمایت و مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از سوی شرکت «بوگن دیزاین» ( نمای نوین) به‌عنوان تنها مجموعه دانش‌بنیان شرکت‌کننده در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه شده است.
کد مطلب : ۲۴۹۰۹۰
http://www.ibna.ir/vdcb99b5grhbagp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما