علی حسین سازمند، مدیر انتشارات دانژه از عرضه 14 عنوان کتاب جدید در حوزه روانشناسی و خانواده در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.
انتشارات دانژه با 14 عنوان کتاب جدید به نمایشگاه کتاب می‌آید
علی حسین سازمند، مدیر انتشارات دانژه در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از جدیدترین آثار در دست انتشار خود در حوزه‌های روانشناسی، خانواده و ... خبر داد و اظهار کرد: امسال در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با 400 عنوان اثر حضور پیدا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه از میان 400 عنوان کتاب منتشر شده، 80 عنوان به کتاب‌های سال 94 و امسال اختصاص دارد، افزود: در سال 1395، 14 عنوان کتاب جدید منتشر می‌شود که در نمایشگاه کتاب ارائه خواهد شد.

مدیر انتشارات دانژه ادامه داد: کتاب‌های «شخصیت خود شیفته» اثر لچ کار با ترجمه دهنوی و مفیدپور، «پیشگیری از اعتیاد» نوشته علیرضا جزایری و ... از جمله کتاب‌های جدید در سال 95 است.

به گفته سازمند، کتاب «کمی بیش» مجموعه دیگری درباره اعتیاد است که به قلم سعید نوروزی در نمایشگاه کتاب امسال در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

این ناشر کشورمان در پایان سخنانش یادآور شد: انتشارات دانژه در نمایشگاه کتاب آثار خود را با تخفیف در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد داد که عمده این آثار در حوزه روانشناسی و خانواده است.

 
کد مطلب : ۲۳۴۵۳۱
http://www.ibna.ir/vdcfmjd0yw6dmta.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Romania
نعمت‌الله عباسی
سلام
من کتاب فروشی دارم از این کتاب 30دوره میخوام
میخواستم ببینم تخفیف شما چند درصد هستش
با تشکر