«عکاسی در سفر» از کتاب‌های مجموعه for Dummies نوشته سرژ تیماشف با ترجمه علی تهرانی از سوی انتشارات آونددانش روانه کتابفروشی‌ها شد.
«عکاسی در سفر» for Dummies به بازار آمد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انتشارات آونددانش جدیدترین کتاب از مجموعه for Dummies با عنوان «عکاسی در سفر» نوشته سرژ تیماشف را با ترجمه علی تهرانی منتشر کرد. در این کتاب آموزش‌هایی پیرامون انتخاب دوربین مناسب برای سفر، چگونگی گرفتن عکس‌های طبیعی و اصول ذخیره‌سازی و مدیریت تصاویر، به مخاطبان ارائه شده است.

کتاب شامل پنج فصل به ترتیب با این عناوین است: «آماده شدن برای سفر»، «نخستین عکس‌های شما»، «صحنه، صحنه، صحنه»، «جاودانه کردن خاطرات» و «مقصد بعدی».

فصل نخست کتاب شامل این مباحث است: «انتخاب دوربین مناسب برای سفر»، «به همراه داشتن کاربردی‌ترین لوازم جانبی» و «از سفرتان چه انتظاری دارید؟». همچنین در فصل دوم کتاب نیز «تنظیم دوربین برای سفر»، «ارزیابی محیط»، «تنظیم دوربین» و «ترفندهای مفید دوربین» آموزش داده شده است.

«نگاهی دوباره به پیرامون»، «گرفتن عکس‌های طبیعی»، «عکاسی از تفریحات و سرگرمی‌ها، سبک زندگی و فعالیت‌های ورزشی»، «عکاسی از اجسام و بناهای ساخت دست بشر» و «عکاسی از انسان» عناوین مبحث‌های طرح شده در فصل سوم کتاب است.

نویسنده در فصل چهارم کتاب نیز نکاتی چون «ذخیره سازی و مدیریت تصاویر به صورت محلی»، «ذخیره و مدیریت تصاویر با استفاده از cloud» و «به اشتراک گذاشتن خاطرات هنگام سفر» را آموزش داده است. «برداشتن نخستین گام» نیز عنوان تنها مبحث طرح شده در فصل انتهایی کتاب است.

«عکاسی در سفر» نوشته سرژ تیماشف و ترجمه علی تهرانی با شمارگان هزار و 500 نسخه، 90 صفحه و بهای هشت هزار تومان از سوی انتشارات آونددانش در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

«داستان‌نویسی» پیتر اکونومی، «ویولون» کاترین رپوپورت، «پیانو» بلیک نیلی، «هنر کاغذ و تا: اوریگامی» نیک رابینسون و «نمایشنامه نویسی» آنجلو پارا، نام شماری از کتاب‌های منتشر شده از مجموعه for Dummies در ایران است.

مجموعه کتاب‌های for Dummies را انتشارات وایلی در ایالات متحده آمریکا منتشر می‌کند.
کد مطلب : ۲۲۶۸۴۹
http://www.ibna.ir/vdci5qar3t1arv2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما