انتشارات دانشگاه کلمبیا در همکاری با دانشگاه‌های دیگر آمریکا از اجرای پروژه‌‌های حمایت از نویسندگان و استعدادهای جوان نویسندگی در این کشور خبر داده است.
پروژه دانشگاه‌های آمریکایی برای حمایت از نویسندگان جوان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، انتشارات دانشگاه کلمبیا در همکاری با دانشگاه‌های دیگر آمریکا که شامل 107 دانشگاه و دانشکده و انتشاراتی‌های آنها می‌شود، از اجرای پروژه‌‌های حمایت از نویسندگان و استعدادهای جوان نویسندگی در این کشور خبر داده است. به گفته مسئولان انتشارات کلمبیا در شهر نیویورک اولین مرحله از این پروژه حمایت از نویسندگان سیاه‌پوست است.
 
دانشگاه کلمبیا از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های آمریکا و جهان است. براساس آخرین رتبه‌بندی موسسه US News، این دانشگاه در حاضر پس از دانشگاه پرینستون و هاروارد، سومین دانشگاه برتر آمریکا است. این دانشگاه اولین پروژه همکاری خود را با دانشگاه هاوارد واقع در شهر واشنگتن برای حمایت از نویسندگان سیاه‌پوست اعلام کرده است.
 
«زندگی پراکنده سیاه‌پوستان: گذشت، حال، آینده» عنوان پروژه‌ای مشترک بین انتشارات دانشگاه کلمبیا و دانشگاه هاوارد است که در حقیقت‌بخشی از شبکه‌های همکاری‌های دانشگاهی در زمینه انتشار کتاب‌ و داستان‌های نوشته شده توسط دانشجویان و نویسندگان جوان است.
 
دانشگاه هاوارد شهر واشنگتن نیز یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های این کشور است که در سال 1867 میلادی تاسیس شده است ولی یکی از جدیدترین اعضای شبکه انتشارات دانشگاهی آمریکا محسوب می‌شود.
 
کد مطلب : ۳۰۳۸۵۷
http://www.ibna.ir/vdcdks0s5yt0zj6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده شهید سلیمانی
فیلم