جمعی از نویسندگان و شاعران آمریکایی کمپینی علیه دونالد ترامپ در صفحات اجتماعی به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام راه‌ انداخته‌اند.
کمپین نویسندگان آمریکایی علیه ترامپ/سخنرانی آنلاین پل استر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از لیت‌هاب، جمعی از نویسندگان و شاعران آمریکایی کمپینی علیه دونالد ترامپ در صفحات اجتماعی به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام راه‌ انداخته‌اند و از مردم و اهالی فرهنگ و ادب این کشور می‌خواهند که در انتخابات ریاست جمهوری به ترامپ رای ندهند.


 
نویسندگان مشهوری مثل پل استر، سیری هاستولت، کارولین فورچه و ناتاشا ترتوی هر کدام اظهاراتی علیه دونالد ترامپ در صفحه این کمپین در اینستاگرام گفته‌اند. بسیاری از نویسندگان به اهمیت این انتخابات اشاره کردند که سرنوشت کشور آمریکا را تعیین خواهد کرد.
 
نویسندگان در یادداشت‌ها و سخنرانی‌های آنلاین خود از مردم می‌خواهند در انتخابات ریاست جمهوری آتی به ترامپ رای ندهند چون او می‌تواند کشور را نابود کند.
 
پل استر در سخنرانی خود در صفحه اینستاگرام این کمپین (writersagainsttrump) گفت: من می‌خواهم به آنهایی که از وضعیت موجود عصبانی و نا امید هستند بگویم که حالا زمان تصمیم‌گیری فرارسیده است. من از شما می‌خواهم دوباره فکر کنید. انتخاب مجدد دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا مساوی پایان دموکراسی در این کشور خواهد بود.
 
نویسنده مشهور آمریکایی در ادامه صحبت‌هایش افزود: اگر ترامپ را به عنوان رئیس‌جمهور این کشور انتخاب کنید، باید بدانید که ممکن است که شرایطی ایجاد شود که دیگر قادر نباشید در هیچ انتخاباتی شرکت کنید. به ترامپ رای ندهید تا برای آزادی خود تلاش کرده باشید. همه چیز بستگی به خودتان دارد.

کد مطلب : ۲۹۵۰۰۲
http://www.ibna.ir/vdcfxtd00w6d1xa.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده شهید سلیمانی
فیلم