این کشتی در واقع کتابفروشی بزرگی محسوب می‌شود که با همکاری انتشارات مختلف در طول جهان سفر می کند و در بنادر کشورها برای فروش کتابهایش توقف می‌کند.
پیام‌آور امید بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی متحرک جهان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از مری‌تایم‌هرالد، بزرگترین نمایشگاه کتاب شناور جهان کشتی است که با نام «پیام آور امید» در کشورهای مختلف توقف می‌کند و کتاب‌های مختلفی از انتشارات کشورهای مختلف به فروش می‌رساند.
 
این کشتی در واقع کتابفروشی بزرگی محسوب می شود که با همکاری انتشارات مختلف در طول جهان سفر می کند و در بنادر کشورها برای فروش کتابهایش توقف می‌کند.
 
این کشتی‌ در شهرهای بندری در سراسر جهان توفق می‌کند و در هر نمایشگاه‌ چیزی حدود پنج هزار عنوان کتاب را با قیمت‌های مناسب ارایه می‌کند تا سلیقه همه بازدیدکنندگان تامین شود.
 
در این کشتی کتاب های علوم، ورزش، سرگرمی، آشپزی، دیکشنری، اطلس، هنر، علوم پزشکی، زبان‌های مختلف، فلسفه و... یافت می شود. البته کودکان نیز از نظر دور نمانده‌اند و می‌توانند علاوه بر داشتن سرگرمی‌های ویژه بر عرشه کشتی، کتاب های مورد علاقه خود را پیدا کنند.
 
ارایه کتاب‌های کمک آموزشی و دانشگاهی نیز بخشی دیگر از ماموریت خدمه این کشتی است تا مردم سراسر جهان بتوانند از آموزش برخوردار شوند. در این نمایشگاه همه امکانات به نوعی فراهم آمده که هریک از اعضای خانواده بتوانند کتاب مورد نظر خود را بسته به سن و علاقه‌شان پیدا کنند.
 
این کشتی شناور که از سال 1970 تاکنون فعال است، پس از فراز و فرودهای فراوان و ماموریت‌های مختلف چون حمل خودرو در مسیر سوئد و آلمان به مدت 10 سال، سرانجام به یک کشتی فرهنگی تبدیل شد.


کد مطلب : ۲۸۸۴۴۲
http://www.ibna.ir/vdcfjcd00w6dcja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما