از سری تازه‌های فناوری در سراسر دنیا

کتابی که به شما یاد می‌دهد چگونه یادبگیرید

کتاب «طراحی محور مغز» محصول ده‌ها سال تحقیق علمی در مورد چگونگی کسب دانش است. با این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه یادبگیرید. همچنین می‌توانید به دیگران کمک کنید چگونه سریع‌تر مباحث آموزشی را فرابگیرند و در وقت و انرژی صرفه‌جویی کنند.
کتابی که به شما یاد می‌دهد چگونه یادبگیرید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از bookauthority کتاب «طراحی مغزمحور» نوشته ریچ کار و دکتر کران او . ماهونی از سوی سایت‌های خبریCNN و Forbes به عنوان یکی از پر مخاطب‌ترین‌ها در حوزه آموزش و فناوری معرفی شده‌ است.
 
راهی که مردم، دوست دارند را یاد بدهید. به نظر شما چرا برخی کارمندان، دانش‌آموزان و حتی کودکان از اطرافیان خود شایسته‌ترند؟ یا چرا در برخی مواقع زمان زیادی طول می‌کشد که چیزی را به کسی یاد بدهیم؟ اغلب موسسات به طور ناآگاهانه کارمندان خود را تعلیم می‌دهند یا به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند. آن‌ها از روش‌های منسوخ‌شده‌ای استفاده می‌کنند که به سیستم‌ پاداش- مجازات تکیه دارد.
 
این رویکرد نابسامان باعث می‌‌شود برخی از افراد تصور کنند هوش کافی ندارند و تصمیمی می‌گیرند که حرفه مورد علاقه خود را ترک کنند.

یک خبر خوب
به نوعی‌، ما از این واقعیت غافل شده‌ایم که تقریبا همه انسان‌ها به مقدار مساوی دارای نورون و توانایی یکسان در ایجاد مدارهای عصبی پیچیده هستند. خبر خوب این است که دیگر لازم نیست این اشتباه را تکرار کنیم دانشمندان دریافته‌اند که انسان‌ها از لحاظ شیمیایی و ساختاری به ‌گونه‌ای برنامه‌ریزی‌ شده‌اند که از یادگیری لذت ببرند. درواقع این در DNA ماست.
 
کتاب «طراحی محور مغز» محصول ده‌ها سال تحقیق علمی در مورد چگونگی کسب دانش است. با این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه یادبگیرید. همچنین می‌توانید به دیگران کمک کنید چگونه سریع‌تر مباحث آموزشی را فرابگیرند و در وقت و انرژی صرفه‌جویی کنند. این کتاب به شما یاد می‌دهد از آموزش دادن و آموزش دیدن لذت ببرید.
 
این کتاب باعث تغییر در کلاس‌های درس شد و معلمان را از شاگردان متحیر کرد. حتی والدین گزارش روابط بهتری با فرزندان خود را ارائه داده‌اند.
کد مطلب : ۲۸۷۳۷۸
http://www.ibna.ir/vdccmmqi42bq418.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما