جرج ار.ار. مارتین نویسنده مجموعه ترانه یخ و آتش گفته است سریال بازی تاج و تخت هیچ تاثیری در انتهای داستان‌ دو رمان اخیر این مجموعه نخواهد داشت.
مارتین: سریال پخش شده تاثیری در انتهای داستانم ندارد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از  ورایتی، جرج ار.ار. مارتین نویسنده مجموعه داستان‌های ترانه یخ و آتش گفته است سریال ساخته شده توسط شبکه اچ بی او (HBO) هیچ تاثیری در انتهای قصه دو رمان آخر از این مجموعه نخواهد داشت.
 
شبکه تلویزیونی اچ بی او اخیراً آخرین فصل از سریال بازی تاج و تخت ساخته شده بر اساس رمان‌های نوشته شده توسط مارتین را پخش کرد. خود مارتین گفته داستان فصل آخر توسط مسئولان شبکه تغییر داده شده است.
 
مارتین که در حال نوشتن دو رمان انتهایی از مجموعه داستان‌های بازی تاج و تخت است، می‌گوید به احتمال زیاد سال آینده این رمان‌ها وارد بازار خواهند شد ولی قصه این کتاب‌ها هیچ ارتباطی به پایان قصه سریال نخواهد داشت.
 
وی در مصاحبه با روزنامه آبزرور انگلیس گفت: چیزی که مسئولان شبکه اچ بی او تعریف کرده‌اند در داستان رمان‌ها و چگونگی پایان آن تاثیری ندارد. شما نمی توانید همه را خوشحال کنید، بنابراین باید پیش از دیگران خودتان را راضی کنید.
 
مارتین در حالی این سخنان را به روزنامه آبزرور گفته است که همچنان از اظهار نظر درباره داستان پایانی سریال بازی تاج و تخت طفره می‌رود. وی اخیراً در مصاحبه با رسانه‌ها گفته بود من خودم را از این قضیه کنار کشیدم.
 
نویسنده بازی تاج و تخت در پاسخ به بعضی شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی گفته است بعضی از آنها درست و بعضی نادرست هستند. به هرحال در انتهای داستان همه چیز مشخص می‌شود.
 
در شبکه‌های اجتماعی شایعاتی مبنی بر قراردادهای پنهانی مارتین و مسئولان شبکه تلویزیونی برای تاخیر در انتشار رمان‌های انتهایی مجموعه ترانه یخ و آتش منتشر شده بود. مارتین خودش می‌گوید از تاخیر انتشار رمان‌های پایانی متاسف است و باید زودتر از اینها تمام می‌شد.
کد مطلب : ۲۷۹۶۷۸
http://www.ibna.ir/vdcguy9x7ak9u34.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما