رمان زیبای خفته به طور مشترک توسط کینگ و پسرش اوون کینگ اولین بار در سپتامبر سال 2017 به طور رسمی به بازار کتاب آمریکا معرفی شد.
رمان مشترک خانواده کینگ تبدیل به داستان مصور می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از لیت هاب، زیبای خفته، نخستين رمان مشترک استیون کینگ همراه پسرش اوون است که قرار است نسخه مصور آن به زودی روانه بازار کتاب شود. کینگ نویسنده مشهور آمریکایی خالق داستان‌‌‌های ترسناک است که فیلم‌های بسیاری از آثارش ساخته شده است.
 
رمان زیبای خفته به طور مشترک توسط کینگ و پسرش اوون کینگ اولین بار در سپتامبر سال 2017 به طور رسمی به بازار کتاب آمریکا معرفی شد. کینگ در آن زمان گفته بود که ایده اصلی نوشتن این رمان از سوی پسرش بوده است.
 
قرار است رمان مشترک خانواده کینگ به رمانی مصور مشتمل بر 700 صفحه به صورت مجموعه داستان تبدیل شود. پیش از این با الهام این رمان سریال تلویزیونی ساخته شده بود که شبکه ای ام سی آن را پخش کرد.
 
بر اساس این گزارش ظاهراً مجموعه داستان مذکور قرار است در 10 قسمت منتشر شود. داستان تخیلی این کتاب قصه زنی را روایت می‌کند که بر خلاف تمام زنان دیگر کره زمین از ابتلا به بیماری خاصی مصون مانده است. مبتلایان به این بیماری به خوابی عجیب فرو می روند که اگر آنها را بیدار کنید رفتارهای خشن و عجیبی از خود نشان می‌دهند.
کد مطلب : ۲۷۸۷۳۰
http://www.ibna.ir/vdcexv8w7jh8ffi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما