کتاب «میراث آپولو» نوشته روجر لونیوز یک مورخ فضایی است که به بررسی تاثیرات ماموریت آپولو می‌پردازد؛ همچنین کتاب «زندگی در فضا چگونه است» تمام جزئیات مهم را درباره یک سفر فضایی به شما شرح داده می‌شود.
از میراث آپولو تا زندگی در فضا
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از سایت space کتاب‌هایی که درباره پرواز فضایی و تاریخ فضا از سوی دانشمندان این حوزه نوشته شده است معرفی شد.
 
تنها چند نفر محدود که از پیش انتخاب شده‌اند دارای اولویت در سفر‌های فضایی هستند. اما یک کتاب خوب می‌تواند به شما هر آنچه که یک فضانورد می‌بیند را نشان دهد. برخی از کتاب‌ها را در این گزارش به شما معرفی می‌کنیم.

 
میراث آپولو: کلیات فرود ماه
چگونه ما رویدادی متحول‌آمیز مانند ماموریت آپولو در ماه را درک می‌کنیم؟ بسیاری از این ماموریت به عنوان مدرک موفقیت و نوآوری آمریکا می‌پندارند اما داستان فراتر از این است. در کتاب «میراث آپولو: کلیات فرود ماه» توسط روجر لونیوز نوشته شده است. نویسنده یک مورخ فضایی است که به بررسی تاثیرات ماموریت آپولو از نظر تکنولوژی، علمی، سیاسی می‌پردازد و همچنین  آن‌ چیزی که ما می‌توانیم از برنامه‌های مدرن فضایی ایالات متحده بفهمیم را تحلیل می‌کند. این اثر در حجمی کم نوشته شده است اما برای هر فردی که علاقه‌مند به تاریخ فضا و شرایطی که ماموریت آپولو به وجود آورده است قابل دسترس است.
 

 
زندگی در فضا چگونه است؟
آیا شما به زندگی در فضا علاقه‌مند هستید؟ با شرکت‌هایی مانند Virgin Galactic و Blue Origin آماده شوید تا گردشگری در فضا را شروع کنید. ممکن است رویاهای شما از سفر به ماه و مریخ خیلی زود به واقعیت تبدیل شود.

اما قبل از آنکه با سیاره زمین خداحافظی کنید برخی چیزهایی وجود دارد که شما نیاز دارید تا درباره بودن در فضا بدانید. اینکه آیا شما برای یک تعطیلات کوتاه فضایی برنامه‌ریزی کرده‌اید؟ یا یک سفر بدون بازگشت به سیاره سرخ را آغاز کرده‌اید یا خیر؟  کتاب «زندگی در فضا چگونه است» توسط کلین استوارت نوشته شده است و تمام جزئیات مهم را درباره یک سفر فضایی به شما شرح می‌دهد.
 
این کتاب جامع همه چیز را از جمله خوردن، خوابیدن و استفاده از توالت در جایی که هیچ جاذبه‌ای نیست را در برمی‌گیرد. هر جا که ماجراهای فضایی ممکن است شما را دربربگیرد، این راهنما می‌تواند به شما در استفاده از تجربیات خارج از کره زمین کمک کند.
کد مطلب : ۲۷۶۹۹۸
http://www.ibna.ir/vdci3qarvt1ay32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما