کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

چهار کتاب جدید هری‌پاتر و دنیای جادوگری

13 خرداد 1398 ساعت 10:00

رولینگ نویسنده داستان‌های هری‌پاتر و مدرسه جادوگری گفته است طرفداران هری پاتر منتظر چهار کتاب جدید درباره دنیای جادوگری هری پاتر باشند.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از فاکس ایت، جی.کی.رولینگ نویسنده داستان‌های هری پاتر و مدرسه جادو از انتشار کتاب‌های جدیدی با این موضوع خبر داده است. وی گفته است طرفداران هری پاتر منتظر چهار کتاب جدید درباره دنیای جادوگری هری پاتر باشند.
 
رولینگ بعد از انتشار مجموعه کتاب‌های هری پاتر در سال 2011 سایتی برای طرفداران قصه‌های هری‌پاتر راه‌اندازی کرده بود که با موفقیت عجیبی روبرو شد. بعد از آن در سال 2018 رولینگ کتابی با عنوان هری‌پاتر و فرزند نفرین شده روانه بازار کرد و اعلام کرد دیگر داستانی درباره دنیای جادوگری منتشر نخواهد کرد.
 
حالا رولینگ در خبری گفته است تابستان چهار کتاب الکترونیک با موضوع جادوگری و دنیای هری پاتر روانه بازار خواهد کرد که به صورت آنلاین از طریق وب سایت مذکور در اختیار عموم قرار داده می‌شود.
 
به گفته رولینگ کتاب‌های جدید درباره کلاس‌های جادوگری در مدرسه هاگوارتس خواهد بود. رولینگ نام کتاب‌ها را در سایتش طبق زیر اعلام کرده است:
 
هری‌پاتر: سفری به دنیای موجودات جادویی
هری‌پاتر: سفری به دنیای طلسم‌ها و دفاع در مقابل هنرهای تاریکی
هری‌پاتر: سفری به دنیای فال‌گیری و طالع بینی
هری‌پاتر: سفری به دنیای معجون‌ها و گیاهان جادویی
 
رولینگ گفته است کتاب‌های جدید در تاریخ 27 ژوئن از طریق وب سایتش عرضه خواهد شد.  


کد مطلب: 276376

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/shorttrans/276376/چهار-کتاب-جدید-هری-پاتر-دنیای-جادوگری

ایبنا
  http://www.ibna.ir