معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز طرح «زمستانه کتاب ۹۹» با مشارکت 10 کتابفروشی شهرستان‌های شاهرود، دامغان و سمنان خبر داد.
مشارکت 10 کتابفروشی استان سمنان در زمستانه کتاب 99
ابوالفضل صادقی‌نژاد معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، گفت: طرح «زمستانه کتاب 99» از نهم تا شانزدهم اسفند با مشارکت 10 کتابفروشی در استان سمنان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب‌های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کنند.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: در طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها سقف مجاز برای هر خریدار ۲۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده و هر خریدار می‌تواند تا سقف ۲۰۰ هزار تومان کتاب خریداری کند.

صادقی‌نژاد با اشاره به مشارکت 10 کتابفروشی استان سمنان در طرح زمستانه کتاب 99 اظهار کرد: از این تعداد هفت کتابفروشی شامل «پاتوق کتاب»، «خانه کتاب»، «بامداد»، «خلاق»، «سوشیانس»، «شهر کتاب» و «کتاب ارسطو» در سمنان، دو کتابفروشی «سرزمین کتاب» و «کتابکده» در شاهرود و یک کتابفروشی «مجموعه فرهنگ دانشجو» در دامغان در طرح زمستانه کتاب مشارکت و فعالیت دارند.
 

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: در این طرح علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند تا شانزدهم اسفند با در دست داشتن کارت ملی از کتابفروشی‌های عضو این طرح کتاب خریداری کنند.
گزارشگر
محمود بانی
کد مطلب : ۳۰۳۵۰۰
http://www.ibna.ir/vdciupaput1auw2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تقدیر از مروجان کتابخوانی
نمایشگاه مجازی کتاب