معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران اعلام کرد؛

981 کتاب‌فروش در زمستانه کتاب ثبت‌نام کردند

آزاده نظر‌بلند از ثبت‌نام 981 کتاب‌فروش در طرح زمستانه کتاب خبر داد که از این تعداد161 کتابفروش، تهرانی هستند.
981 کتاب‌فروش در زمستانه کتاب ثبت‌نام کردند
آزاده نظر‌بلند، معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، درباره آمار ثبت‌نام کتاب‌فروشی‌ها در طرح زمستانه کتاب بیان کرد: با پایان مهلت ثبت‌نام کتاب‌فروش‌ها در طرح زمستانه کتاب در مجموع 981 کتاب‌فروش در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند و تا این لحظه ثبت‌نام 783 کتاب‌فروش تایید شده است.        
 
وی با اشاره سهم کتاب‌فروش‌های تهرانی و شهرستانی در طرح زمستانه کتاب افزود: از استان تهران 161 کتاب‌فروش به طرح پیوسته‌اند. آمار نهایی ثبت‌نام کتاب‌فروشان در طرح زمستانه کتاب بعد از بررسی و تایید نهایی اعلام خواهد شد.   
 نظر‌بلند ادامه داد: سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب ۹۹، مانند طرح پاییزه ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده و خریداران می‌توانند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند. کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید مشارکت در طرح زمستانه کتاب۹۹ نیاز به ثبت‌نام مجدد نداشتند و دریافت شرایط مشارکت و تایید یا ویرایش اطلاعات نیاز بود.   
 
طرح پاییزه کتاب ۹۹ همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، هفت روز و با مشارکت ۸۱۶ کتابفروشی سراسر کشور برگزار شد. در این طرح ۴۵۸ هزار و ۸۳۳ نسخه کتاب به مبلغ ۱۹۸ میلیارد و ۱۳۷ میلیون و ۵۹۱ هزار و ۷۳۰ ریال فروخته شد.
کد مطلب : ۳۰۳۲۹۵
http://www.ibna.ir/vdcjhtetiuqey8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

برنامه ششم توسعه در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب