دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه گفت: به‌دلیل تعطیلی 15روزه تهران، اختتامیه جشنواره لغو و در نمایشگاه کتاب مجازی تهران برگزار خواهد شد.
اختتامیه «کتاب و رسانه» به ایام نمایشگاه مجازی موکول شد
امیدعلی مسعودی، دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، درباره فرآیند داوری آثار ارسال‌شده به جشنواره بیان کرد: داوری‌ آثار رسیده به جشنواره به‌دلیل محدودیت‌های دو هفته‌ای ستاد ملی مقابله با کرونا، به اتمام نرسیده و همچنان در حال انجام است. داوری مرحله اول آثار رسیده به پایان نرسیده و مدت زمان داوری‌ها با توجه به شرایط حاکم افزایش پیدا کرده‌است.
 
مسعودی عنوان کرد: بالغ بر 600 خبرنگار و روزنامه‌نگار حوزه کتاب با 885 اثر در این دوره از جشنواره کتاب و رسانه شرکت کرده‌اند. برخی از کارها داوری شده اما فرآیند داوری، نیازمند دقت‌عمل بالایی است و با توجه به لغو اختتامیه و محدودیت‌های حاکم، وقت کافی برای داوری وجود دارد و عجله‌ای نداریم.
 
وی افزود: مراسم اختامیه برگزیدگان نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه نیز که قرار بود در رادیو فرهنگ برگزار شود، به‌دلیل دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و تعطیلی 15 روزه تهران لغو و به زمان دیگری در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی تهران موکول شد. بنا به آخرین اخبار، این رویداد مجازی قرار است اواخر آذر‌ماه برگزار شود برگزار شود.
کد مطلب : ۲۹۸۹۷۱
http://www.ibna.ir/vdcd5j0xfyt0nn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما