به مناسبت روز ملی صنعت چاپ جشنواره عکاسی به همت وب سایت تخصصی مرجع چاپ و بسته بندی با همکاری Sepi Group برگزار می‌شود.
برگزاری جشنواره عکاسی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ
محمد موسوی مدیر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، از برگزاری جشنواره عکاسی به‌مناسبت روز ملی صنعت چاپ خبر داد و گفت: sepi Group با همکاری وب سایت مرجع تخصصی چاپ و بسته‌بندی کاغذ و کارتن چندین سال است که برنامه‌ای به عنوان جشنواره عکاسی را در روز ۱۱ شهریور همزمان با روز ملی صنعت چاپ برگزار می‌کند.
 
وی ادامه داد: این برنامه امسال حال و هوای دیگری دارد و با توجه به شیوع و گسترده کرونا و شرایط خاص فعالان حوزه چاپ و نشر می‌تواند حس و حال خوبی را برای اهالی این صنعت به وجود آورد.
 
موسوی با توضیح درباره این مسابقه توضیح داد: افراد فعال در بخش‌های مختلف صنایع چاپ، بسته‌بندی، نشر و گرافیک شامل مدیران، ناظران، اپراتورها، طراحان گرافیست و در واقع همه کسانی که نقشی در چاپخانه‌ها‌، لیتوگرافی‌ها، صحافی‌ها، دفاتر تبلیغاتی، فروشندگان کاغذ، کارخانه‌ها و .. دارند می‌توانند در محیط  کار خود یا در دفتر کار و محیط چاپخانه با در دست داشتن طرح مسابقه عکس بگیرند.
 
وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره توضیح داد: ایده این برنامه چند سال پیش به ذهنم رسید زیرا همیشه جای کارگران و طراحان و کسانی که در محیط کار زحمت می‌کشیدند بخاطر محیط خشک چاپخانه‌ها و کارگاه‌ها دیده نمی‌شد و هدف اصلی ما ایجاد یک فضای متفاوت شاد در کنار یک برنامه متفاوت و جذاب که جای آن در صنعت چاپ و بسته‌بندی خالی است بود.
 
موسوی با بیان اینکه چندین سال است این جشنواره برگزار می‌شود، گفت: در سال‌های گذشته چاپخانه‌ها، دفاتر و کارگاه‌های زیادی در این برنامه شرکت کرده‌اند و امیدوارم امسال هم برنامه خوبی داشته باشیم.
 
وی تاکید کرد: امسال پوستر این برنامه با توجه به شیوع ویروس کرونا ظاهر خاص و متفاوتی پیدا کرده است و علاوه بر اینکه از خداوند متعال در رفع این بیماری در این پوستر مدد خواسته‌ایم فرهنگ استفاده از ماسک را نیز در طرح ایجاد کردیم و امیدواریم با همکاری و همیاری رسانه‌ها، اتحادیه‌ها و تشکل‌های چاپ و بسته‌بندی این برنامه را امسال با شور بیشتری برگزار کنیم.
 


افراد علاقه‌مند بعد از گرفتن عکس می‌توانند تا یازدهم شهریور تصاویر را برای ما به آدرسinfo@sepi.ir  یا  بهID@sepi در تلگرام و واتس آپ یا به صفحه اینستاگرام به www.sepi.ir ارسال کنند.
کد مطلب : ۲۹۳۹۷۹
http://www.ibna.ir/vdcguw9xyak9yy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما