سومین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا با حضور ۶۰ شرکت فعال در حوزه کاغذ و سلولزی صبح سه‌شنبه ۲۴ تیر با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح می‌شود.
سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی افتتاح می‌شود
رضا امیدی رئیس سومین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به برنامه‌های این نمایشگاه گفت: تمام تلاش‌ها بر این بود که با توجه به شیوع بیماری کرونا این نمایشگاه برگزار شود و با رعایت پروتکل و قوانین بهداشتی این رویداد از فردا (سه‌شنبه ۲۴ تیر) سومین تجربه خود را آغاز می‌کند.
 
وی افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده قرار است که هر روز محل برگزاری نمایشگاه و غرفه‌ها توسط گاز ازن ضدعفونی شود و استفاده از ماسک نیز برای شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان الزامی است.
 
امیدی با اشاره به حضور ۶۰ شرکت داخلی در این نمایشگاه عنوان کرد: با وجود همه تلاش‌ها امسال نتوانستیم در بخش بین‌الملل شرکت‌کنند‌ه‌ای داشته باشیم اما فعالان و دست‌اندرکاران بخش‌های مختلف حوزه‌ کاغذ و سلولزی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.
 
وی همچنین از اختصاص سالن ۳۸ به نمایشگاه کاغذ و مقوا گفت: قرار است هیات‌های بازدیدکننده از استان‌های مختلف به نمایشگاه بیایند و تاکنون حضور هیاتی از فعالان حوزه کاغذ استان مرکزی قطعی شده و حضور هیات‌های استان‌های دیگر نیز در حال بررسی است.
 
امیدی با اشاره به مراسم افتتاحیه نمایشگاه نیز توضیح داد: از حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و مهدی صادقی نیارکی معاون صنایع این وزارتخانه برای افتتاح نمایشگاه دعوت کرده‌ایم.
 
مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا صبح سه‌شنبه ۲۴ تیر ساعت ۱۰ صبح در سالن ۳۸ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب : ۲۹۲۹۸۳
http://www.ibna.ir/vdcaaunue49noo1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما