مسلم ناصری از انتشار کتابی برای کودکان خبر داد و گفت: «سلام امام رضا جان!» جنگی برای بچه‌ها است که جنبه تعلیمی، آموزشی و سرگرمی دارد.
«سلام امام رضا جان!» به دست کودکان رسید
مسلم ناصری در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، درباره «سلام امام رضا جان!» که به تازگی با گردآوری او از سوی انتشارات به‌نشر راهی کتابفروشی‌ها شده، گفت: مدتی پیش قرار بود مجله‌ای برای کودکان به نام «آهو» از سوی انتشارات به‌نشر منتشر شود و سردبیری آن برعهده من بود. براین اساس مطالبی درباره امام رضا(ع) جمع‌آوری شد اما امکان انتشار مجله فراهم نشد.
 
وی افزود: بعد از آن تصمیم بر آن شد تا مطالب کتابی آن اعم از داستان، شعر، سرگرمی و جدول که همگی با موضوعاتی مرتبط با امام هشتم بود، گردآوری شده و در قالب یک کتاب با عنوان «سلام امام رضا جان!» منتشر شود.
 
این نویسنده در ادامه بیان کرد: در واقع «سلام امام رضا جان!» جنگی برای کودکان است که علاوه براینکه بچه‌ها را با امام رضا (ع) بیشتر آشنا می‌کند، جنبه تعلیمی، آموزشی و سرگرمی هم برایشان دارد.
 
«گل هشتم بهاری»، «بازی»، «دوتا پیرزن»، «مسافر»، «نقاشی با پوسته‌های شکلات»، «باغچه‌ای در طبقه چهارم»،«شکوفه‌های خوشبو امام رضا (ع)»، «خانه مهربانی» و «جدول امام رضایی» عنوان‌های مطالبی است که در «سلام امام رضا جان!» گردآوری شده است.
 
انتشارات به‌نشر، کتاب «سلام امام رضا جان!» را با تصویرگری سمیه علیپور و نرگس هاشمی با شمارگان دوهزارنسخه و قیمت 12هزار تومان منتشر کرده است.
 
کد مطلب : ۲۹۲۶۰۸
http://www.ibna.ir/vdce7w8wvjh8opi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما