اجرای طرح «بهارانه کتاب ۹۹» با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دلها» با مشارکت 9 کتابفروشی از روز شنبه 20 اردیبهشت همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در استان سمنان آغاز شد.
مشارکت 9 کتابفروشی استان سمنان در بهارانه کتاب 99
شمسی‌ضحی دوست‌محمدیان سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان گفت: اجرای طرح بهارانه کتاب تا سه‌شنبه 30 اردیبهشت در کتابفروشی‌های عضو طرح در استان سمنان ادامه دارد.

وی افزود: در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: سقف مجاز خرید برای هر خریدار یک میلیون و 500 هزار ریال است.

وی با اشاره به مشارکت 9 کتابفروشی استان سمنان در طرح بهارانه کتاب گفت: از این تعداد 6 کتابفروشی شامل «پاتوق کتاب»، «خانه کتاب بامداد»، «خلاق»، «سوشیانس»، «شهر کتاب» و «اشراق» در سمنان، دو کتابفروشی شامل «سرزمین کتاب» و «کتابکده» در شاهرود و نیز کتابفروشی «شهر کتاب» در دامغان، در طرح بهارانه کتاب مشارکت و فعالیت دارند.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: در «بهارانه کتاب ۹۹» به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتابفروشی‌ها پوشش داده می‌شود.
کد مطلب : ۲۹۰۵۶۹
http://www.ibna.ir/vdciquar3t1a3w2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما