مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، تشکیل قرارگاه رسانه‌ای مقابله با کرونا در قم را در راستای تولید محتوا پیرامون مقابله با کرونا مهم ارزیابی کرد.
تشکیل قرارگاه رسانه‌ای مقابله با کرونا در قم
سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با اشاره به اینکه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی مبارزه با کرونا تعیین شده و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قم نیز دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان را بر عهده گرفته است، گفت: در راستای اطلاع‌رسانی و افزایش سطح آگاهی مردم قرارگاه رسانه‌ای مقابله با کرونا در قم شکل‌ گرفت.
 
وی اضافه کرد: با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار 5 جلسه ویژه اطلاع‌رسانی برای مقابله با کرونا تشکیل شد که یکی از تصمیمات مهم در این جلسات، تشکیل قرارگاه رسانه‌ای و تولید محتوا پیرامون مقابله با کرونا بود.
 
کاشانی یادآور شد: قرارگاه رسانه‌ای سه اولویت مهم را در تولید محتوا شامل «در خانه بمانیم»، «جایگاه مدافعان سلامت» و «مقابله با قم‌هراسی» در دستور کار قرار داد و در این رابطه کار موفقی از نظر اطلاع‌رسانی به مردم صورت گرفت.
 
حسینی کاشانی بیان کرد: پل ارتباطی مردم و مسئولان، رسانه‌ها هستند که وظیفه اطلاع‌رسانی را بر عهده دارند. مجموعه رسانه‌ها خودشان پای کار آمدند تا اطلاع‌رسانی به نحو مطلوب شکل بگیرد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم یکی از دغدغه‌های مهم اصحاب رسانه قم را رسیدگی به وضعیت معیشت مردم برشمرد و افزود: قرارگاه رسانه‌ای با تولید محتوا مناسب تلاش کرده است تا از ظرفیت‌های خیرین و مردم بتواند بخشی از مشکلات مردم را حل کند.
کد مطلب : ۲۸۸۸۳۳
http://www.ibna.ir/vdcjtoe8tuqeooz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما