شاکری در گفتگو با ایبنا خبر داد؛

کتابخانه‌های عمومی سمنان تا 15 فروردین تعطیل است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کتابخانه‌های استان سمنان تا 15 فروردین تعطیل است.
کتابخانه‌های عمومی سمنان تا 15 فروردین تعطیل است
حسین شاکری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، یادآور شد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی تا ۱۵ فروردین ماه، کتابخانه‌های عمومی سمنان نیز تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند.

وی ادامه داد: از سوم اسفند تا کنون و در چهار مرحله با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، همزمان با تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی، کتابخانه‌های عمومی نیز تعطیل شدند.

شاکری اظهار داشت: بر همین اساس بلافاصله پس از تعطیلی کتابخانه‌های عمومی و با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با نظارت نمایندگانی از نهاد، روند ضدعفونی کردن کتابخانه‌های عمومی کشور آغاز شد تا پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح، در زمان مقتضی کتابخانه‌های عمومی خدمت‌رسانی به مردم را از سر بگیرند.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی سمنان تصریح کرد: ادامه فعالیت کتابخانه‌های عمومی کشور پس از ۱۵ فروردین ماه منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است که در زمان مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.
کد مطلب : ۲۸۸۶۴۹
http://www.ibna.ir/vdceev8wojh8vpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما