انتشارات نوین کتاب گویا حدود 600 عنوان کتاب گویا با هدف تقدیر از تلاش و ایستادگی شبانه روزی کادر درمانی به قهرمانان سلامت اهدا خواهد کرد.
اهدای 600 عنوان کتاب صوتی به کادر درمانی بیمارستان‌ها
فاطمه محمدی، مدیرعامل انتشارات نوین کتاب گویا در گفت وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر عنوان کرد: در این روزهای سخت که کشور درگیر بیماری کرونا است، وظیفه خود دانستیم که تعدادی از کتاب‌های صوتی برگزیده خود را به کادر درمانی بیمارستان‌ها هدیه کنیم.
 
وی افزود: در این زمینه معتقدم تقدیر از تلاش و ایستادگی شبانه‌روزی همه کسانی که در بحران جهانی کرونا با تمام توان خود برای التیام دردها و بهبود بیماران حاضر شدند، وظیفه‌ای انسانی است؛ به‌خصوص برای کادر درمانی که با شفقت تمام پای کار مانده‌اند و حافظ سلامت جامعه شده‌اند.
 
محمدی با بیان اینکه کادر درمان اکنون پای کار مانده‌اند تا امید بماند و زندگی جاری باشد، گفت: در مجموعه نوین‌کتاب‌گویا به سهم خود این تلاش‌ها را ارج می‌نهیم و به همین دلیل، 600 نسخه از کتاب‌های گویا را که از پرفروش‌های ما بودند، برای این کار انتخاب کردیم.
 
وی یادآور شد: 12 عنوان از این آثار را انتخاب کرده‌ایم که شامل یک عاشقانه آرام، عاشقانه‌های حافظ، جاناتان مرغ دریایی، تن‌آرامی یا ریلکسیشن، بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم، موسیقی درمانی و نامه‌های عاشقانه یک پیامبر می‌شود.
 
محمدی با اشاره به اهدای 200 نسخه کتاب صوتی به بیمارستان مسیح دانشوری، توضیح داد: قرار است طی روزهای آینده برای دو بیمارستان شهدای یافت‌آباد و ضیائیان نیز 400 عنوان کتاب ارسال کنیم و موضوعات هر یک از این کتاب‌ها متنوع خواهد بود.
 
وی با طرح این موضوع که کادر درمانی باید بداند که جامعه نشر زحمات آن‌ها را می‌بیند و قدردان آن‌ها است، گفت: به‌دلیل دسترسی آسان به محتوای کتاب‌های صوتی و امکان گوش کردن در تلفن همراه و سایر وسایل الکترونیکی، این آثار انتخاب شدند.
کد مطلب : ۲۸۸۱۰۶
http://www.ibna.ir/vdccx4qie2bq4s8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

برنامه ششم توسعه در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب