جمعی از مسئولان شهری ظهر فردا (پنجشنبه 30 آبان) همزمان با روز کتابگردی در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران حضور خواهند داشت.
مسئولان شهری در روز کتابگردی دغدغه‌های کتابفروشان را می‌شنوند
هومان حسن‌پور، رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: فردا همزمان با آخرین روز هفته کتاب (پنجشنبه 30 آبان) جمعی از مسئولان و مدیران شهری در ادامه برنامه کتابگردی خود به اتحادیه ناشران و  کتابفروشان تهران خواهند آمد.
 
وی ادامه داد: در این دیدار تلاش داریم بخشی از مشکلات و دغدغه‌های خود را در موضوعات مختلف حوزه نشر در حوزه شهری را با مدیران و مسئولان این حوزه در میان بگذاریم.
 
حسن‌پور با بیان اینکه طرح مشکلاتی مثل دستفروشان کتاب از جمله موضوعاتی است که در این دیدار به آن خواهیم پرداخت، گفت: ناشران و کتابفروشان دغدغه‌‌های دیگری در حرفه و شغل خود دارند که امکان کاربری مسکونی برای کتاب‌فروشان یکی از آن‌ها است که امیدواریم بتوانیم در دیدار فردا به آن‌ها بپردازیم.
 
وی یادآور شد: تمرکز دیدارها و گفت‌وگوهای فردا بر مشکلات کتابفروشان و کمبود ویترین عرضه کتاب است و تمام تلاش ما حل مشکلات کتابفروشان در حوزه‌های مختلف است.
 
حسن‌پور درباره دیگر مباحثی که در این دیدار به آن اشاره خواهد شد، گفت: لزوم جابجایی ایستگاه‌های اتوبوس میدان انقلاب با توجه به مسدود کردن خیابان و آلودگی هوا و ایجاد مزاحمت برای کتابفروشان نیز از دیگر خواسته‌های ما است که در این دیدار به آن خواهیم پرداخت.
 
کد مطلب : ۲۸۳۶۱۶
http://www.ibna.ir/vdcdfs0x9yt0j96.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما