پنج نشست تخصصی با موضوع نشر و کتاب همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌‌شود.
برگزاری پنج نشست تخصصی حوزه نشر در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات
مصطفی اسدزاده، مدیر روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: نخستین نشست صبح امروز (شنبه 25 آبان) با عنوان «همایش حقوق نشر» با حضور جمعی از دست‌اندرکاران و فعالان حوزه نشر در پژوهشگاه برگزار شد.
 
وی افزود: دومین نشست نیز فردا (یکشنبه 26 آبان) با عنوان «کتابخانه عمومی و سرمایه اجتماعی» از ساعت 13:30 تا 15:30 با حضور آرمین امیر و زهرا معظمی برگزار خواهد شد.
 
اسدزاده با اشاره به نشست سوم این پژوهشگاه توضیح داد: نشست «مدیریت بنگاه‌های نشر» نیز دوشنبه 27 آبان از ساعت 10 تا 12 با حضور جمعی از فعالان حوزه نشر شامل نخستین تقوی، نیایش سرامی، مرتضی زینعلی، محمدحسین بنکدار و هامون شریفی برپا خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: این پژوهشگاه برای چهارمین نشست خود با عنوان «ناشران ایران و نشر الکترونیک» نیز سه‌شنبه 28 آبان ساعت 16:30 میزبان مهدی علیپورحافظی، علی محمدپور، عادل طالبی و  داریوش مطلبی خواهد بود.
 
اسدزاده با اشاره به پنجمین نشست این پژوهشگاه، گفت: «مردم چه می‌خوانند» عنوان آخرین نشست هفته کتاب است که چهارشنبه 28 آبان از ساعت 10 تا 12 با حضور معیدفر و محمد سلگی برگزار می‌شود.
 
بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از 23 تا 30 آبان با شعار «حال خوش خواندن» در سراسر کشور برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۲۸۳۴۰۶
http://www.ibna.ir/vdcawenui49nay1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما