دبیر انجمن کتاب‌فروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خبر داد:

گردهمایی 100 کتابفروش در نشست سالانه انجمن خوشه

بیش از 100 کتابفروش در یازدهمین نشست سالانه انجمن کتاب‌فروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی «خوشه»، پنجشنبه و جمعه 29 آبان و ۱ آذر گرد هم خواهند آمد.
گردهمایی 100 کتابفروش در نشست سالانه انجمن خوشه
علی‌ محمداسماعیلی،‌ دبیر انجمن کتاب‌فروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی «خوشه» در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: یازدهمین گردهمایی این انجمن با حضور جمعی از فعالان و مسئولان فرهنگی حوزه‌ کتاب همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با هدف بررسی دغدغه‌ها و مشکلات فعالان این حوزه برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: از جمله موضوعاتی که در این گردهمایی به آن پرداخته می‌شود می‌توان به انتقال تجربیات و ایده‌های نو در کتاب‌فروشی، بررسی مشکلات و مسائل روز کتاب‌فروشان، بررسی ایده‌های جمعی و مشترک، کارگاه‌های آموزشی کسب و کار اشاره کرد.
 
اسماعیلی با بیان اینکه ایده‌ها و تجربیات کتابفروشان یکی از سرفصل‌های این همایش خواهد بود، گفت: کتابفروشانی که برای اجرای بهتر کارهای خود ایده دارند، ایده‌های خود را در قالب پیشنهاد به انجمن ارائه می‌کنند و از میان آن‌ها بهترین ایده انتخاب شده، به بهترین ایده از سوی اعضا رای داده می‌شود و در نهایت بهترین ایده انتخاب و توسط اعضا اجرا می‌شود.
 
وی همچنین برگزاری جلساتی با محوریت بررسی مشکلات و مسائل روز کتابفروشان را از دیگر محورهای این همایش معرفی کرد و ادامه داد: برای حضور در این جلسات از معاون فرهنگی و مدیرعامل موسسه فرهنگی خانه کتاب و سایر مسئولان حوزه فرهنگ دعوت کرده‌ایم تا کتابفروشان دغدغه‌های خود را طرح کنند.
 
اسماعیلی یادآور شد: برگزاری سلسله مباحث آموزشی نیز از دیگر موضوعاتی است که در این همایش به آن پرداخته می‌شود. طرح موضوعاتی درباره نقدینگی و مدیریت آن، تثبیت نیروی انسانی و مدیریت رکود کالا از جمله این مباحث است.
 
یازدهمین نشست سالانه انجمن کتاب‌فروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی «خوشه»، پنجشنبه و جمعه 29 آبان و ۱ آذر در مجتمع فرهنگی سرچشمه تهران برگزار خواهد شد.
 
انجمن کتاب‌فروشان خوشه متشکل از فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی است که برای هم‌افزایی هرچه بیشتر بین این فعالان از سال ۸۹ فعالیت خود را با هدف تقویت، توسعه و ارتقای کتاب‌فروشان جبهۀ فرهنگی انقلاب آغاز کرده است.
کد مطلب : ۲۸۳۳۹۹
http://www.ibna.ir/vdcb9fb59rhbwfp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما