دبیر اولین دوره «جایزه انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران» به ایبنا گفت:

جزئیات جایزه انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران

محمدهاشم اکبریانی درباره اولین دوره «جایزه انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران» توضیحاتی ارائه کرد.
جزئیات جایزه انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران
محمد هاشم اکبریانی نویسنده و دبیر اولین دوره «جایزه انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران»، در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره این جایزه بیان کرد: آثار ارسالی در دو مرحله داوری می‌شود. در مرحله اول از اعضای انجمن صنفی داستان‌نویسان یا اعضای هیات مدیره چند نفر انتخاب می‌شوند و به داوری آثار می‌پردازند؛ کارهایی که برگزیده می‌شوند به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند و در این مرحله از اعضای انجمن نظرخواهی می‌کنیم که کدام تالیف را به عنوان اثر برتر انتخاب و معرفی کنیم.

او درباره جوایز اولین دوره «جایزه انجمن صنفی داستان‌نویسان استان تهران» اظهارکرد: درباره جوایز این برنامه فکر نشده و باید به دنبال حامی مالی باشیم. البته این را بگویم که خود هدیه و جایزه‌ای که به اثر برتر اهدا می‌شود مهم نیست بلکه برای انجمن انتخاب اثر برگزیده و معرفی آن به جامعه اهمیت دارد و این که مخاطبان بتوانند کتاب‌ها را ببینند و بخوانند.

محمدهاشم اکبریانی در پایان گفت: امسال اولین دوره این جایزه برگزار می‌شود و امیدوارم پوشش خبری آن به اندازه کافی باشد، همه در جریان اخبار مربوط به آن قرار بگیرند و آثارشان را بفرستند؛ همان‌طور که در فراخوان آمده است این جایزه محدود به استان تهران نیست و از همه جای ایران می‌توانند آثار خود را ارسال کنند. امیدواریم بتوانیم داستان‌نویسی را که داستان خوبی دارد ولی به جامعه معرفی نشده شناسایی کرده و معرفی کنیم.
 
کد مطلب : ۲۸۱۶۳۴
http://www.ibna.ir/vdcbf8b5arhbw0p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما