گفت‌وگوی ایبنا با مسئول داخلی کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:

عضویت رایگان کتابخانه انقلاب اسلامی در هفته دفاع مقدس

خالقی از امکان عضویت رایگان در کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس خبرداد.
عضویت رایگان کتابخانه انقلاب اسلامی در هفته دفاع مقدس
مرجان خالقی، مسئول داخلی کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس (موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس)، در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، درباره برنامه‌های اجرایی این کتابخانه در هفته دفاع مقدس خبرداد: دوم و هفتم مهرماه دو برنامه قصه‌گویی به همراه ساخت کاردستی برای کودکان داریم. این برنامه‌ها ساعت 10 تا 11 صبح در داخل کتابخانه انجام می‌شود و در آن دو قصه‌گوی مجرب از حسینیه ارشاد حضور دارند. مخاطب این دو برنامه گروه سنی پنج تا 10 سال از کودکستان‌ها، پیش‌دبستان‌ها و دبستان‌ها است.
 
خالقی در معرفی برنامه‌های دیگر کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: نخستین برنامه «شعر چاووشی بیداران» که شامل اختتامیه، به همراه رونمایی از کتاب شعرهمین برنامه و رونمایی از اپلیکیشن کتابخانه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است، همه در برنامه ششم مهرماه اتفاق می‌افتد.
 
او ادامه داد: برنامه دیگر سه‌شنبه‌های کتاب است، که دوم مهرماه با حضور محمدرضا سنگری و جواد کامور بخشایش منتقدین کتاب «زمان ایستاده بود» ساعت دو تا چهار در کتابخانه انقلاب و دفاع مقدس برگزار می‌شود.  نویسنده این کتاب فرزانه قلعه‌وند هم در این برنامه حضور خواهد داشت.
 
به گفته مسئول داخلی کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، به مناسبت هفته دفاع مقدس عضویت در این کتابخانه رایگان است، او ادامه داد: طبق معمول در این کتابخانه کتاب‌های انتشارات دفاع مقدس با 20 درصد تخفیف فروخته می‌شود. همه افراد می‌توانند از طریق سایت این کتابخانه پیش عضویت و جستجوی منابع کتابخانه را انجام دهند تا قبل از حضور در کتابخانه بدانند که کتاب در منبع کتابخانه موجود است.
 
او همچنین از برگزاری برنامه‌ای در حوزه دفاع مقدس، پیش از این هفته خبرداد و بیان کرد: برنامه نقد و بررسی کتاب «شنام» با حضور نویسنده کتاب - کیانوش گلزارراغب- و همکاری کوله‌گردها انجام شد. کوله‌گردها زیر مجموعه حوزه هنری هستند که برگزاری مراسم نقد و بررسی کتاب، فیلم و موسیقی دفاع مقدس را انجام می‌دهند و دراین کار با آن‌ها همکاری داشتیم. 
کد مطلب : ۲۸۱۱۲۲
http://www.ibna.ir/vdcdxf0xxyt0jf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما