مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری خبر داد:

برپایی 110 نمایشگاه کتاب‌ دفاع مقدس در تهران

بیش از 5000 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس بر روی پرتال امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نمایش گذاشته می‌شود.
برپایی 110 نمایشگاه کتاب‌ دفاع مقدس در تهران
ایمان کرد، مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: با شروع هفته دفاع مقدس در بیش از 110 کتابخانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نمایشگاه کتاب برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: قرار است در این نمایشگاه‌ها مجموعه‌ای از کتاب‌ها با موضوع دفاع مقدس و آثار مرتبط با آن برای اعضا و مردم به نمایش گذاشته شود.
 
کرد با بیان اینکه معرفی این کتاب‌ها به علاقه‌مندان و توضیح درباره آثار شاخص در این حوزه از دیگر برنامه‌هایی است که برای این هفته پیش‌بینی شده است، گفت: در این زمینه کارشناسان کتابخانه‌های ما درباره کتاب‌های مورد نیاز و مورد علاقه اعضا توضیحاتی ارائه خواهند کرد.
 
وی تاکید کرد: یکی دیگر از اقدامات، نمایش مجازی آثار دفاع مقدس است که در این زمینه حدود 5000 عنوان کتاب بر روی پرتال امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نمایش گذاشته خواهد شد.
 
وی با اشاره به اهداف اجرای این طرح توضیح داد: آثار شاخص و ارزشمند زیادی در حوزه دفاع مقدس منتشر شده‌اند اما مردم به‌صورت محدود با آن‌ها آشنا هستند و هفته دفاع مقدس فرصتی است تا این کتاب‌ها به مخاطبان و مردم معرفی شود.
 
هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه آغاز می‌شود.
کد مطلب : ۲۸۰۷۰۹
http://www.ibna.ir/vdcdzz0xnyt0j56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما