مدیر نشر پوران پژوهش در گفت‌وگو با ایبنا:

پست قرار بود تخفیف‌ بیشتری به ناشران بدهد

احمد هژبر مدیر انتشارات پوران پژوهش معتقد است پیش از راه‌اندازی سامانه اینترنتی پست کتاب، ناشران تخفیف‌های بیشتری را به‌صورت مستقیم از اداره پست می‌گرفتند. وی می‌گوید: قرار بوده تخفیف‌های خوبی برای ناشران در نظر گرفته شود.
پست قرار بود تخفیف‌ بیشتری به ناشران بدهد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، سامانه اینترنتی پست کتاب با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره پست ایران، بهمن‌ماه 1397 رونمایی شد و هم‌اکنون ناشران زیادی با این سامانه همکاری دارند. انتشارات پوران پژوهش یکی از مراکزی است که با این سامانه همکاری می‌کند اما به گفته احمد هژبر مدیر این انتشارات، تخفیف‌ها کمتر از چیزی است که اعلام کرده‌اند.
 
هژبر گفت: ما بسته‌های پستی خود را در سامانه ثبت و هزینه‌های آن را پرداخت می‌کنیم. مامور پست نیز به‌صورت روزانه می‌آید و بسته‌ها را تحویل می‌گیرد.

وی ادامه داد: ما از سیستم راضی هستیم و مشکل خاصی تا به امروز نداشتیم؛ اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که ما زمانی که به‌صورت مستقیم با اداره پست، همکاری می‌کردیم، تخفیف‌هایی به مراتب بیشتر به ما اختصاص می‌یافت.
 
هژبر اضافه کرد: از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ما اطلاع‌رسانی شد که از این به بعد توسط این سامانه، نسبت به ارسال کتاب، اقدام کنید. به ما گفته شد علاوه بر تسهیلات، تخفیفی هم در نظر گرفته شده است.

مدیر نشر پوران پژوهش بیان کرد: در ابتدا اعلام کردند که تخفیف بالایی به این کار اختصاص داده شده اما بعد از ورود متوجه شدیم که این تخفیف‌ها کاهش پیدا کرده است.
کد مطلب : ۲۷۸۴۹۸
http://www.ibna.ir/vdcf1cd0cw6deja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما