مدیر اجرایی نشر «حرفه هنرمند» به ایبنا گفت:

«خاطرات سوگواری» رولان بارت به نمایشگاه رسید

نگین ملیح گفت: مهم‌ترین نکته حضور در نمایشگاه، ارتباط رو در رو با مخاطب است و اینکه بتوانیم مخاطبان جدیدی را به جمع حرفه هنرمند اضافه کنیم.
«خاطرات سوگواری» رولان بارت به نمایشگاه رسید
 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نگین ملیح- مدیر اجرایی نشر حرفه هنرمند درباره چاپ‌های جدید کتاب‌های این نشر در نمایشگاه کتاب گفت: سال گذشته کتابی از خانم لیلی گلستان منتشر کردیم به نام «آنچنان که بودیم» که شامل مجموعه مقالات خانم گلستان در مطبوعات 40 سال گذشته است که چاپ سومش در نمایشگاه موجود است. این کتاب، علاوه بر اینکه جنبه معرفی یک سری از آدم‌ها را دارد، مهم‌ترین جنبه‌اش، تاریخ‌نگاری است.

وی افزود: کتاب «اهمیت نظریه» نوشته تری ایگلتون هم هست که سال‌ها بود  چاپش تمام شده بود و ما دوباره با طرح جلد جدید این کتاب را منتشر کردیم. ایگلتون، نظریه‌پرداز مهم  هنر و استاد دانشگاه آکسفورد است. کتاب پرطرفدار دیگری که مردم از انتشارات ما دوستش دارند و دوباره تجدید چاپش کردیم و آن را به نمایشگاه رساندیم، «خاطرات سوگواری» رولان بارت است. این کتاب بر خلاف تمام کتاب‌های ما که در قطع رقعی هستند، در قطع جیبی است و دلیل دارد و کانسپت خود کتاب، باعث شده که در قطع جیبی منتشر شود. این کتاب، شامل نوشته‌های رولان بارت است که پس از مرگ مادرش و در دورانی که دچار افسردگی بوده، روی کاغذهای کوچک نوشته و ما با انتخاب این قطع کتاب، کوشیدیم که این حس را منتقل کنیم.
 
نگین ملیح پرفروش‌های نشر حرفه هنرمند را این طور معرفی کرد؛ کتاب «چیزی تو کشو نیست»  که مجموعه شعر و عکس جهان است. کتابی شبیه به «تو مشغول مردنت بودی» است که متاسفانه این کتاب را امسال در نمایشگاه نداشتیم. «خاطرات سوگواری» هم از کتاب‌‌های پرفروش ما است. «قمر در عقرب» نوشته شرمین نادری. «بودن با دوربین» از خانم جعفریان  که در رابطه با کاوه گلستان هست.  کتاب «مرگ غم‌انگیز پسر صدفی و قصه‌های دیگر» از تیم برتون که شامل یک سری داستان و شعر با تصویرسازی خودش است هم از پرفروش‌های ما است. جالب است بدانید که بعدها در انیمیشن‌هایش از کاراکترهایی که در این کتاب آمده، استفاده کرده است.
 
مدیر اجرایی حرفه هنرمند درباره دستاورد حضور در نمایشگاه گفت: یکی از دستاوردهای حضور در نمایشگاه، ارتباط با مردم است و در جریان نظرات‌شان قرار می‌گیریم تا بفهمیم که چقدر و از چه طریقی ما را دنبال می‌کنند. در نمایشگاه متوجه می‌شویم که کدام یک از کتاب‌هایی که چاپ‌شان تمام شده، خواهان بیشتری دارد. اما مهم‌ترین نکته حضور در نمایشگاه، ارتباط رو در رو با مخاطب است و اینکه بتوانیم مخاطبان جدیدی را به جمع حرفه هنرمند اضافه کنیم.
 
کد مطلب : ۲۷۵۲۱۴
http://www.ibna.ir/vdcizwar5t1ayr2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما