مدیر بخش ناشران عمومی نمایشگاه کتاب:

ناشران در غرفه‌ها جشن امضا برگزار نکنند!

مدیر بخش ناشران عمومی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به برگزاری جشن امضای کتاب در برخی غرفه‌ها، گفت: به دلیل ازدحام و شلوغی بیش از حد محیط شبستان و ایجاد مزاحمت برای مراجعه‌کنندگان از ناشران خواسته‌ایم جشن امضا در غرفه‌ها برگزار نکنند از امکانات کمیته علمی فرهنگی استفاده کنند.
ناشران در غرفه‌ها جشن امضا برگزار نکنند!
حسین معینی؛ مدیر بخش ناشران عمومی سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: طی دو روز اول برگزاری نمایشگاه کتاب، برخی از غرفه‌ها اقدام به برگزاری مراسم جشن امضای کتاب کردند که از آن‌ها خواسته‌ایم این کار را انجام ندهند.
 
وی افزود: برگزاری این مراسم‌ها موجب ازدحام و شلوغی در راهروها می‌شود و رفت و آمد برای مخاطبان و مراجعه‌کنندگان نمایشگاه مشکل می‌شود.
 
معینی با اشاره به اثرات این موضوع، توضیح داد: چنین اقدامی موجب شلوغی راهروها در بخش ناشران عمومی می‌شود و موجب مزاحمت مردم می‌شود.
 
وی یادآور شد: در این زمینه از ناشران خواسته‌ایم که مراسم‌های خود را در هماهنگی با کمیته علمی فرهنگی نمایشگاه در تالارهایی که برای این موضوع پیش‌بینی شده است برگزار کنند تا شاهد ازدحام نباشیم.
 
معینی همچنین درباره تخلفات بخش ناشران عمومی نیز گفت:‌ تخلف‌های جزئی مانند فروش کتاب ناشران دیگر در غرفه‌ها گزارش شد که بازرسان و ناظران بخش با متخلفان برخورد کردند و تاکنون مشکل خاص دیگری ایجاد نشده است.
 
سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن؛ توانستن است» تا 14 اردیبهشت 98 هر روز از ساعت 10 تا 20 در مصلای امام  خمینی (ره) برپا است.
کد مطلب : ۲۷۴۶۳۱
http://www.ibna.ir/vdcaeynu649n0i1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما