​جمعی از چاپخانه‌داران ایرانی در قالب هیات تجاری از دو نمایشگاه پرینت چاینا و سینوکروگیتد 2019 بازدید می‌کنند.
حضور هیات تجاری چاپخانه‌داران ایرانی در 2 نمایشگاه چاپ چین
مسعود فرشی‌فرید؛ مسئول هیات تجاری چاپخانه‌داران ایرانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه چاپ، نشر و بسته‌بندی چین print china 2019) از 20 تا 24 فروردین (نهم تا سیزدهم آپریل) در شهر دانگوان چین برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: این نمایشگاه با حضور بزرگترین تولیدکنندگان ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی مثل هایدلبرگ،  کنن و اچ پی برگزار می‌شود و قرار است جدیدترین دستاوردهای این شرکت‌ها در حوزه‌ ماشین‌آلات چاپ افست، صحافی، لیتوگرافی و تولید بسته‌بندی و چاپ دیجیتال عرضه ‌شود.
 
فرشی‌فرید با بیان اینکه نمایشگاه در فضایی به وسعت 120 هزارمترمربع برگزار می‌شود، گفت: بخش عمده فروشندگان و عرضه‌کنندگان کاغذ، مرکب و ملزومات این حوزه در 8 سالن به نمایش توانمندی‌های خود می‌پردازند.
 
وی همچنین از حضور هیات تجاری ایران در نمایشگاه سینوکروگیتد ( sinocorrugated 2019) خبر داد و گفت:‌ همچنین هیات تجاری چاپخانه‌داران ایرانی از این نمایشگاه که از 19 فروردین فعالیت خود را آغاز کرده و تا 22 این ماه (هشتم تا 11 آپریل) ادامه دارد، بازدید خواهند کرد.
 
فرشی‌فرید درباره ویژگی‌های این نمایشگاه نیز توضیح داد: می‌توان گفت که سینوکروگیتد 2019 یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه کاغذ به شمار می‌آید که بخش عمده فعالیت آن‌ها در زمینه تولید ورق و کاغذ و ماشین‌آلات مرتبط با آن است.
 
وی تاکید کرد: نمایندگان چاپ و بسته‌بندی از کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا و چین در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات متنوع این حوزه‌ها را در هشت سالن عرضه می‌کنند.
کد مطلب : ۲۷۳۸۰۴
http://www.ibna.ir/vdcbgfb5arhbzwp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
جواد انجوی
درود وسپاس جهت بازدید وخرید ماشین آلات چاپ وصحافی از چین،، چنانچه مقدور باشد بفرمائید در چه تاریخی نمایشگاه شروع وآیا تور صنعتی دارید. سپاسگذارم انجوی09173017631