​موسس کتاب‌فروشی «شهر‌کتاب حکیم» در گفت‌و‌گو با ایبنا:

استفاده از مشاور کتاب در شهر کتاب حکیم

حکیم رجبی، با اعلام خبر افتتاح «شهر کتاب حکیم» سيستان و بلوچستان گفت: امید‌واریم برای افتتاح فاز دوم کتاب‌فروشی حکیم، بتوانیم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تسهیلات دریافت کنیم.
استفاده از مشاور کتاب در شهر کتاب حکیم
حکیم رجبی؛ موسس کتاب‌فروشی «شهر‌کتاب حکیم» در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره افتتاح این کتا‌ب‌فروشی بیان کرد: «شهر‌کتاب حکیم» بزرگترین مرکز ارائه کتاب استان سیستان و بلوچستان است. ‌(دو‌شنبه 6 اسفند‌ماه) نخستین فاز این کتاب‌فروشی در متراژ 260 متر، با حضور نیکنام حسینی‌پور؛ مدیرعامل موسسه خانه کتاب افتتاح شد.
 
وی با اشاره به خدمات متنوع کتاب‌فروشی حکیم افزود: این مجموعه با توجه به خدمات متنوع فراتر از یک کتاب‌‌فروشی است. ارائه مشاوره انتخاب کتاب به مخاطبان یکی از خدمات این مجموعه است. مشاوران که دانشجوی رشته علم اطلاعات و دانش‌‌شناسی و روان‌شناسی هستند، با همکاری دانشگاه سیستان و همچنین اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، انتخاب شده‌اند. این افراد به‌طور پاره‌وقت در مجموعه حضور دارند و به مراجعان برای انتخاب کتاب مشاوره می‌‌دهند.       
 
رجبی ادامه داد: بخش ویژه قصه‌گویی برای کودکان، کارگاه نقد و بررسی کتاب، شب شعر، معرفی کتاب،  نقاشی، پرورش هوش و خلایت و یا کنترل استرس از دیگر خدمات این مجموعه است. در حال حاضر 18 هزار جلد و نزدیک به 13 هزار عنوان کتاب در شهر کتاب حکیم وجود دارد.

وی درباره افتتاح فاز دوم کتاب‌فروشی «حکیم» بیان کرد: امید‌واریم برای افتتاح فاز دوم کتاب‌فروشی حکیم، بتوانیم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تسهیلات دریافت کنیم تا در آستانه سی‌و‌دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شاهد افتتاح فاز دوم این کتاب‌فروشی باشیم.     
 
رجبی با بیان این مطلب که هزینه افتتاح «شهر‌کتاب حکیم» شخصی تامین شده است. گفت: ملک این کتاب‌فروشی اجاره‌‌ای است و طی دو ماه، با 800 میلیون تومان تجهیز شده است.
 
کد مطلب : ۲۷۲۴۲۱
http://www.ibna.ir/vdcf00d0yw6deja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
شهر کتاب حکیم
سلام
تصویری که در این مطلب گذاشتین عکس واقعی نیست. لطفا تصویر را اصلاح کنید.

با تشکر مدیریت فضای مجازی شهر کتاب حکیم