کامران محمدی به ایبنا خبر داد:

اولین رمان انتشارات خزه منتشر شد

کامران محمدی با اعلام خبر انتشار اولین رمان گروه انتشاراتی «خزه‌وسنگ» گفت: تریلر «وقتی که او رفت » درباره دختر نوجوانی است كه ناگهان گم می‌شود.
اولین رمان انتشارات خزه منتشر شد
کامران محمدی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، از آغاز به کار گروه انتشاراتی به نام «خزه‌وسنگ» خبر داد و گفت: گروه انتشاراتی «خزه‌وسنگ» مجموعه‌ای است متشکل از نشر «خزه» به مدیرمسئولی محسن فرجی و نشر «سنگ» به مدیرمسئولی من. تمرکز این گروه بر انتشار رمان‌های خوش‌خوان و تازه‌ جهان است تا مخاطب ایرانی نیز در جریان ادبیات داستانی روز قرار گیرد.

     

نویسنده «رولت روسی» افزود: انتشار آثار شاخص و جذاب علوم انسانی برای اهالی کتاب‌خوان و نه الزاما متخصص از دیگر فعالیت‌های این دو نشر است. آثاری که تا حد امکان باعث قطع بی‌دلیل درختان نشوند و دست‌کم همان قدر که منتشر می‌شوند، خوانده هم بشوند!

این رمان‌نویس و روزنامه‌نگار همچنین از اولین کتاب این مجموعه خبر داد و گفت: رمان «وقتی که او رفت» نخستین کتاب گروه انتشاراتی «خزه و سنگ» است. تریلر «وقتی که او رفت» درباره دختر نوجوانی است كه ناگهان گم می‌شود.


 


 محمدی در ادامه درباره این رمان گفت: این رمان در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های وال‌استریت‌ژورنال، یواس‌ای‌ تودی و نیویورک تایمز و نامزد بهترین رمان تریلر در سال ۲۰۱۸ بوده است.

گفتنی است رمان «وقتی که او رفت» نوشته لیزا جوئل با ترجمه علی شاهمرادی به تازگی در 352 صفحه و با بهای 35 هزارتومان از سوی نشر «خزه» راهی بازار نشر شده است.
 
کد مطلب : ۲۶۹۴۶۴
http://www.ibna.ir/vdciq3ar5t1aq52.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما