مدیر داخلی شهر کتاب اصفهان شعبه چهارباغ بالا:

واریزی‌ طرح‌های فصلی باید روزانه شود

امیر مرادی، با تاکید بر اهمیت پرداخت یارانه و معوق مانده طرح‌های تابستانه و پاییزه کتاب گفت: امید‌ داریم شرایط بهتر از جریان فعلی شکل ‌بگیرد و پرداخت‌ها روزانه واریز شود.
واریزی‌ طرح‌های فصلی باید روزانه شود
امیر مرادی؛ مدیر داخلی شهر کتاب اصفهان،شعبه چهارباغ بالا در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) که هر دوره در فهرست پرفروش‌ترین‌های طرح‌های فصلی قرار می‌گیرد، بیان کرد: این مساله به معنای آن نیست که به پرداخت چند میلیون یارانه بعد از چند ماه بی‌تفاوت باشیم. انتظار ما این است که بدهی‌ طرح‌‌های حمایتی زودتر واریز شود.

وی ادامه داد: اما زیر سوال بردن کل طرح به دلیل تاخیر در پرداخت یارانه در مقایسه با اتفاقات خوبی که در جریان این طرح شاهد آن هستیم، هم کم لطفی است.
 
مرادی با اذعان به نارضایتی برخی کتاب‌‌فروشان از تاخیر در پرداخت یارانه‌ طرح‌های حمایتی افزود: مجموعه شهر کتاب اصفهان نیز با تاخیر سه تا چهار ماهه پول خود را دریافت می‌کند، اما معتقدم، اعتراض برخی کتاب‌فروشان بیش از آنکه تاثیر مثبت داشته باشد، می‌تواند نتایج منفی داشته باشد.

وی درباره پرداخت بدهی به کتاب‌فروشان عضو طرح‌های حمایتی بیان کرد: با بیان این مطلب که ترجیح می‌دهیم پرداخت‌ها سریع‌تر انجام شود ادامه داد: امید‌ داریم شرایط بهتر از جریان فعلی شکل ‌بگیرد و پرداخت‌ها روزانه واریز شود یا حداکثر 20 روز یا یک ماه یارانه به دست کتاب‌فروش برسد.
 
مدیر داخلی شهر کتاب اصفهان،شعبه چهارباغ بالا گفت: کتاب‌فروشان باید طرح‌های حمایتی را قدر بدانند و کمی صبر داشته باشند. بی‌تردید طرح‌های حمایتی با پشتیبانی و حضور پررنگ مردم تقویت می‌شود.
کد مطلب : ۲۶۹۳۳۶
http://www.ibna.ir/vdcgwy9x3ak93w4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما