70 جلد از کتب‌ و نشریات رشته کتابداری «دانش‌شناسی و علم اطلاعات» همزمان با بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران همزمان در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به نمایش درمی‌آمد.
نمایشگاه کتب و نشریات رشته کتابداری در کتابخانه دانشگاه تهران
پریسا کرم‌رضایی؛ سرپرست بخش نسخ خطی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: در قالب نمایشگاهی که به مناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود، در طبقه اول کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، مجموعه‌ای از کتب و نشریات حوزه کتابداری به نمایش در خواهد آمد.
 
وی افزود: قرار است در این نمایشگاه بیش از 70 عنوان کتاب و نشریه در موضوعات مختلف رشته کتابداری که به رشته دانش‌شناسی و علم اطلاعات تغییر نام داده است، برای دانشجویان ارائه شود.
 
کرم‌رضایی توضیح داد: در این نمایشگاه منابع مربوط به رشته کتابداری شامل کتاب‌شناسی، فهرست‌ها، آموزش کتابداری در ایران، تاریخ کتاب و کتابخانه‌ها، کتاب‌آرایی و نشریات مربوط به کتاب و کتابداری در 10 ویترین به نمایش گذاشته شوند.
 
وی تاکید کرد: این نمایشگاه 21 آبان تا اول آذر ماه همزمان با بیست‌و‌ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در طبقه اول کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برپا خواهد شد.
کد مطلب : ۲۶۷۳۶۷
http://www.ibna.ir/vdciqyaryt1aqp2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما