​مجمع تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران عصر روز گذشته ۲۶ تیر ماه در محل تعاونی برگزار شد اما انتخابات این تعاونی به علت عدم حد نصاب ثبت‌نام نامزدهای انتخابی انجام نشد.
مجمع تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان برگزار شد اما انتخابات به تعویق افتاد
عبدالناصر ناظم بکایی؛ بازرس تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: در این مجمع تمامی دستور جلسه طبق روال عادی انجام شد به غیر از انتخاب هیات مدیره و بازرسان که به دلیل عدم حد نصاب لازم نامزدها ثبت‌نام نکرده بودند انجام نشد.
 
وی افزود: در این مجمع ارایه گزارش بازرس‌های قانونی، ارایه گزارش هیات مدیره، ارایه ترازنامه و حساب‌های سود و زیان منتهی به پایان سال ۹۶ پیگیری و به تصویب رسید.
 
بکایی با اشاره به دیگر اقدامات این مجمع توضیح داد: همچنین عضویت در تعاونی آشنا نیز به تصویب حاضران رسید و تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای انتشار آگهی‌های تعاونی انجام شد.
 
وی ادامه داد: برای انتخاب هیات مدیره باید حداقل ۹ نفر نامزد انتخابات بودند تا ازمیان آن‌ها هفت نفر انتخاب می‌شد و ۵ نفر هم باید نامزد بازرس می‌شدند تا از میان آن‌ها سه نفر انتخاب می‌شدند اما تعداد نامزدها کافی نبود و انتخابات انجام نشد.
 
به گفته وی، انتخاب هیات مدیره و بازرس تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران با تصویب اعضای حاضر به مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بعدی که تاریخ آن به زودی اعلام می‌شود موکول شد.
 
تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران حدود ۶۳۰ عضو دارد و اکنون محمدمهدی داوودی پور به عنوان مدیرعامل و ارشد عین‌اللهی، فواد صبوری، محمدعلی مرعشی و ناصر بخشی اعضای هیات مدیره و عبدالناصر ناظم بکایی، مرتضی آخوندی و میثم حصارکی بازرسان تعاونی هستند.
کد مطلب : ۲۶۳۳۵۶
http://www.ibna.ir/vdccp1qie2bqe18.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما