محمد حسینی، دبیر نشر ثالث، با اشاره به ویژگی‌های متمایز کتاب «از روزگار رفته» با آثار مشابه، از اتمام چاپ اول این کتاب در یک هفته خبر داد و گفت: چاپ دوم این کتاب اواسط هفته آینده راهی کتابفروشی‌ها می‌شود.
تمام نسخه‌های چاپ نخست «از روزگار رفته» در یک هفته فروش رفت/ استقبال مردم از گفت‌وگوی فیاد و گلستان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «از روزگار رفته» شامل گفت‌وگوهای حسن فیاد با یکی از شخصیت‌های جنجالی مطبوعات ایران، یعنی ابراهیم گلستان است که مسائل مختلف فرهنگی و هنری کشور و آثار ابراهیم گلستان، موضوع این گفت‌وگوها بوده است.

این کتاب که با عنوان فرعی «چهره به چهره با ابراهیم گلستان» از سوی نشر «ثالث» منتشر شده، پس از انتشار با استقبال گسترده عمومی رو به رو  شد، به طوری که در دو هفته اخیر خود را به عنوان یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های بازار کتاب تهران معرفی کرده است.

محمد حسینی، دبیر نشر ثالث در گفت‌وگو با خبرنگار ایبنا درباره استقبال از این کتاب گفت: به دلیل اینکه مردم همواره به نا گفته‌های تاریخ معاصر علاقه وافری نشان می‌دهند، ما استقبال از این کتاب را پیش بینی می‌کردیم و چاپ اول کتاب «از روزگار رفته» تنها یک هفته پس از انتشار و به اتمام رسید.

وی با اشاره به دو ویژگی متمایز این کتاب، عنوان کرد: ویژگی اول این کتاب جنبه «چالشی» آن است؛ به طوری که این گونه نبوده که آقای فیاد در این گفت‌وگوها تنها سؤال کننده باشد، بلکه بسیاری از موضوعات مطرح شده به چالش و بحث کشیده شده است.

دبیر نشر ثالث درباره ویژگی دوم این کتاب نیز گفت: ارائه «ناگفته‌ها» در این کتاب نیز ویژگی دیگر آن است؛ به طوری که بسیاری از موضوعات و حرف‌های مطرح شده را در جای دیگری سراغ نداریم. به طور کلی مجموع این دو ویژگی باعث استقبال گسترده مردم از این کتاب شده است.

حسینی افزود: برای ما بسیار جالب بود که پیش از اینکه انتشار این کتاب در رسانه‌ها مطرح شود، مردم و علاقه‌مندان از انتشار آن با خبر شدند و هزارو صد نسخه چاپ اول آن با عرضه در برخی کتابفرشی‌های تهران به پایان رسید.

وی درباره زمان عرضه چاپ دوم «از روزگار رفته» در بازار کتاب، گفت: مقدمات این کار انجام شده و حتی کتاب مرحله چاپ را هم پشت سر گذاشته و پیش بینی می‌کنیم که پس از صحافی، اواسط هفته آینده در کتابفروشی‌ها عرضه شود. امیدواریم کتابفروشی‌های سایر استان‌ها نیز از چاپ دوم و چاپ‌های بعدی این کتاب بهره‌مند شوند.
کد مطلب : ۲۳۰۷۱۷
http://www.ibna.ir/vdchzvniq23nxqd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما