کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اکبر صحرایی: گفت‌وگو‌های ایبنا درحوزه انقلاب و دفاع مقدس راهگشاست/ خبرگزاری کتاب به سمت حرفه‌ای‌تر شدن پیش می‌رود

8 بهمن 1393 ساعت 9:28

اکبر صحرایی، داستان‌نویس با بیان این‌که گفت‌و گو‌های ایبنا در حوزه دفاع مقدس و انقلاب راهگشاست عنوان کرد: امیدوارم این خبرگزاری توجه بیشتری به شهرستان‌ها در این حوزه داشته باشد.


اکبر صحرایی، از نویسندگان حوزه دفاع مقدس به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: سایت ایبنا به طور کلی دچار تحولات خوبی شده است. در یک سال اخیر و به ویژه در این ماه‌های اخیر به نظرم من به سمت حرفه‌ای‌تر شدن پیش رفته است. از نظر محتوا نیز به ویژه در حوزه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همین تحولات اتفاق افتاده است و شاهد معرفی آثار خوب و گفت‌و گو‌های راهگشا هستیم. 

وی اظهار کرد: ضعف کلی که متوجه تمامی رسانه‌هاست، توجه ویژه به فعالیت‌های پایتخت و کم‌توجهی به رخداد‌های ادبی و فرهنگی در سطح شهرستان‌هاست. جلسه‌های نقد و بررسی بسیاری در شهرستان‌ها برگزار می‌شوند که پوشش خبری داده نمی‌شوند.
 
صحرایی ادامه داد: این در حالی است که اگر بخواهیم مقایسه‌ای انجام دهیم، 50 درصد فعالیت‌های حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شهرستان‌ها انجام می‌شود. برای نمونه استان‌های مازندران، فارس و اصفهان فعالیت‌های زیادی در این حوزه دارند.
 
وی افزود: گمان می‌کنم ایبنا با ایجاد دفتری در مراکز استان‌ها بهتر بتواند فعالیت‌های کتابی شهرستان‌ها را پوشش دهد.


کد مطلب: 216757

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/shortint/216757/اکبر-صحرایی-گفت-وگو-های-ایبنا-درحوزه-انقلاب-دفاع-مقدس-راهگشاست-خبرگزاری-کتاب-سمت-حرفه-ای-تر-شدن-پیش-می-رود

ایبنا
  http://www.ibna.ir