وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) ابراز امیدواری کرد این جشنواره همچنان در فرهنگسازی و جریان‌سازی فرهنگی موفق باشد.
پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اصغر کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد، سیدجواد جعفری، دبیر جشنواره و سیدمحمدهادی ایازی، قائم‌مقام وزیر بهداشت برگزار شد.

جنتی در این مراسم، عملکرد جشنواره امام رضا(ع) را در فرهنگسازی و جریان‌سازی فرهنگی مثبت ارزیابی کرده و اظهار امیدواری کرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بتواند خدمات ارزنده‌تری ارائه دهد تا آوازه این جشنواره نه تنها در تمام شهرها و روستاهای کشور بلکه در مجامع اسلامی خارج کشور نیز بپیچد.

بر اساس این گزارش، پوستر این دوره از جشنواره توسط حسین فیلی‌زاده، گرافیست ۴۰ ساله کشورمان طراحی و به صورت پنج رنگ طلاکوب همراه با UV موضعی چاپ شده است.
 دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) از یکم تا یازدهم ذی‌القعده (دهه کرامت) برابر با ششم تا شانزدهم شهریور 1393 در تمام استان‌های ایران و ۷۵ کشور جهان برگزار می‌شود. 

مراسم اختتامیه این جشنواره در شب میاد فرخنده ثامن‌الحجج(ع) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد و طی آن از هشت خادم برگزیده رضوی در داخل و هشت خادم برگزیده رضوی در بخش بین‌الملل قدردانی شد. 

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و آگاهی از نحوه شرکت در هر یک از برنامه‌ها می‌توانند به سایت «شمس توس» به نشانی www.shamstoos.ir مراجعه کنند. همچنین سامانه پیام کوتاه 30007888 و شماره تلفن‌ 05112283044 به عنوان پل ارتباطی میان جشنواره و مخاطبان معرفی شده است.-

کد مطلب : ۱۹۹۹۳۴
http://www.ibna.ir/vdcc1oqs02bqoo8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما