«عباس قديرمحسني» به‌تازگي نگارش رمان «كسي براي بابا گريه نمي‌كند را به پايان رسانده و آن را براي چاپ به انتشارات كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان سپرده است.
عباس قديرمحسني
عباس قديرمحسني

ايبنا نوجوان: اين نويسنده‌ي حوزه‌ي كودك و نوجوان به خبرنگار ما گفت: اين داستان كه در حوزه‌ي دفاع مقدس نوشته شده است، جزو طرح 30 كتاب، 30 نويسنده‌ي كانون پرورش فكري محسوب مي‌شود.

او درباره‌ي داستان اين كتاب هم گفت: اين كتاب ماجراي نوجواني را مطرح مي‌كند كه پدرش در جنگ شهيد شده و او اصلاً پدرش را نديده است.

قديرمحسني افزود: اين نوجوان با عكس‌هاي پدرش از جبهه، در خيال خود به جبهه مي‌رود و دنبال پدرش مي‌گردد تا در نهايت او را پيدا مي‌كند.

اين نويسنده يادآور شد: عكس‌هايي كه براي استفاده در اين كتاب تهيه شده‌اند، عكس‌هايي واقعي از دوران دفاع مقدس هستند.

او علاوه بر اين كتاب مشغول نگارش رماني با عنوان «وقتي تفنگ‌ها از خاك بيرون مي‌آيند» است كه به گفته‌ي خودش فضايي خيالي فانتزي دارد.

نويسنده‌ي كتاب «زمين روي دوش بابا» درباره‌ي رمان جديدش گفت: اين كتاب در حال بازنگري نهايي است و تا چند هفته‌ي آينده آماده‌ي انتشار است اما هنوز درباره‌ي ناشر آن تصميم نهايي را نگرفته‌ام. 

اگر خواننده‌ي مجله‌ي «كيهان بچه‌ها» باشيد، «بابا قدير» را هم مي‌شناسيد. «عباس قديرمحسني» با نام مستعار «بابا قدير» پاسخ‌گوي نامه‌هاي داستاني اين مجله است؛ يعني اين‌كه داستان‌هاي ارسالي خوانندگان اين مجله‌ي قديمي و باسابقه را با دقت مي‌خواند و تجربيات خود را در اختيار بچه‌هايي مي‌گذارد كه به داستان‌نويسي علاقه دارند. براي «باباقدير» آرزوي موفقيت بيش از پيش مي‌كنيم. 

کد مطلب : ۹۴۸۷۳
http://www.ibna.ir/vdcaeano.49ny015kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما