«كليد اسرار زندگي» نام كتابي نوشته محسن تيموري است كه تا چند روز آيند از سوي نشر «آموت» راهي كتابفروشي‌ها مي‌شود. «سري داستان‌هاي زندگي»،شامل آثار داستاني حكمت‌آميزي است كه از كتاب‌هايي فلسفي و ديني استخراج و به زباني داستاني و ساده بيان شده‌اند.\
محسن تيموري
محسن تيموري

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، تيموري درباره اين كتاب توضيح داد: اين كتاب از فصول مختلفي تشكيل شده و بخش اول آن شامل داستانك‌هاي حكمي و يك صفحه‌اي و شامل سخنان و پندهاي بزرگان علم و ادب فارسي است كه در هر كدام، راه‌هايي متفات براي ابراز عشق، پشتكار، استقامت و روش‌هايي خلاقانه‌تر براي رودررويي با ظرايف و مراحل مختلف زندگي بيان شده است. 

وي افزود: اين داستان‌ها هر كدام بر اساس موضوعيت مورد نظر نويسنده بازآفريني شده‌اند و هر يك درصددند تا مضموني معنوي و رازآميز را درباره زندگي با تمثيلي خلاقانه در فضاي يك داستان ساده بيان كنند. اين موضوعات كه همگي در موقعيت‌هاي ملموس اجتماعي، فردي و خانوادگي مشاهده مي‌شوند، از زندگي پيرامون گزينش شده‌‌اند و براي مخاطب آشنايند. 

اين پژوهشگر همچنين توضيح داد: «توصيه‌هاي پزشكي»، «به نشاني خدا» و «سخنان و پندهاي بزرگان علم و ادب» از ديگر بخش‌هاي اين كتابند. در فصل توصيه‌هاي پزشكي سعي شده تا جديدترين مباحث مرتبط پزشكي با روانشناسي بازگو شود.
 
به گفته تيموري، «شما دو انتخاب داريد»، «با آن‌هايي كه دوست داريد، چطور رفتار مي‌كنيد؟» و «شبي همسرم از من خواست با زن ديگري بيرون بروم» نام برخي داستان‌هاي اين كتابند.
 
اين كتاب 302 صفحه‌اي است و به زودي از سوي نشر «آموت» روانه بازار كتاب مي‌شود.

کد مطلب : ۸۴۵۱۷
http://www.ibna.ir/vdcefn8v.jh8ezi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما