هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ، بسته‌بندي و ماشين‌آلات وابسته تهران با حضور 60 شرکت خارجي از 15 کشور جهان و با مشاركت 380 شركت داخلي 22 تا 25 شهريور ماه در محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد.\
برگزاري نمايشگاه چاپ با حضور 440 شركت داخلي و خارجي
 به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)‌ به نقل از ستاد برگزاري نمايشگاه، علي نيكوسخن، عضو ستاد برگزاري اين نمايشگاه، با اعلام اين خبر افزود: هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ، بسته‌بندي و ماشين‌آلات وابسته با وجود فضاي تبليغي ناشي از تحريم‌ها و ركود حاكم بر بازار، همچنين برگزاري دو نمايشگاه بين‌المللي چاپ تهران در كمتر از هفت ماه، با استقبال خوب شرکت‌کنندگان داخلي و خارجي روبه‌رو شده است.

ادامه داد: اين نمايشگاه چهار روزه از ساعت 10 صبح تا 17 بعداز ظهر پذيراي علاقه‌مندان و بازديدكنندگان خواهد بود.

وي با اشاره به حضور شركت‌هاي معتبر اروپايي در اين نمايشگاه، اظهار داشت: در نمايشگاه امسال علاوه بر شركت‌هاي صاحب نام داخلي، شركت‌هاي مطرح خارجي از كشورهاي آلمان، ايتاليا، كانادا، ژاپن، اتريش، لهستان، انگلستان، هلند، كره جنوبي، چين، تركيه، هند، سويس، آمريكا، امارات و تايوان نيز حضور دارند.

رييس اتحاديه چاپخانه‌داران تهران تصريح كرد: اميدواريم اين نمايشگاه فرصتي براي ارايه توانمندي‌ها، رشد و پويايي اين صنعت مادر هم از لحاظ كمي و هم از لحاظ كيفي نسبت به سال‌هاي گذشته شود و رونق و بالندگي هرچه بيشتر اين صنعت بزرگ را فراهم آورد.

به گفته وي، از رهگذر تبادل اطلاعات و افزايش ارتباطات و در نهايت انتقال تكنولوژي روز دنيا به داخل، صنعت چاپ به جايگاه واقعي و بايسته خود دست خواهد يافت.

هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ، بسته‌بندي و ماشين‌آلات وابسته تهران ساعت 10 صبح روز دوشنبه، 22 شهريور، با حضور دكتر محمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، افتتاح خواهد شد.
کد مطلب : ۸۰۳۶۰
http://www.ibna.ir/vdcgzw97.ak9z34prra.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما