رییس اتحادیه کاغذ و مقوا در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی کشورهای عضو اکو با اشاره به اثرات مثبت این نمایشگاه بر صنایع مرتبط با چاپ گفت: موقعیت بسیار خوب و مناسبی که سال های اخیر در حوزه چاپ کشور به وجود آمده، بر صنایع وابسته نیز تاثیرگذار بوده است.
منصور حاجی آخوندیان
منصور حاجی آخوندیان
منصور حاجی آخوندیان در گفت و گو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با بیان این مطلب افزود: موقعیت کنونی صنعت چاپ کشور نشان از فرایند رو به رشدی دارد که موجب سربلندی و موفقیت فعالان این حوزه خواهد شد.

وی ادامه داد: صنعت چاپ در کشور سابقه دیرینه ای دارد و این موفقیت ها در سایه تعامل کشورهای منطقه و هم سو امکان پذیر خواهد بود و این نمایشگاه سرآغاز چنین موفقیت هایی است.

آخوندیان با اشاره به برگزاری نمایشگاهی با چنین مشخصاتی برای نخستین بار در ایران اظهارداشت: تاکنون نمایشگاه های چاپ بسیاری در کشور برپا شده، اما جنس کار این نمایشگاه تفاوت های بسیاری با دیگر نمایشگاه های این حوزه دارد.

وی با بیان این‌که صنف کاغذ و مقوا همزمان با رشد صنعت چاپ آمادگی تامین هرگونه کاغذ و مقوایی برای کارهای چاپی دارد، یادآور شد: اعضای این اتحادیه برای صحافی کتاب، انواع چاپ ها و نیز فعالیت های مختلف این حوزه آمادگی هر کاری را دارد.

رییس اتحادیه کاغذ و مقوای تهران تصریح کرد: خوشبختانه از نظر کاغذ در کشور هیچ کمبودی نداریم و می توانیم در حوزه های مختلف و متنوع چاپی پاسخگوی صنف چاپ بوده و نیاز آنان را برآورده کنیم.

نخستین نمایشگاه بین المللی کشورهای عضو اکو، 28 آبان تا دوم آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا بود.
کد مطلب : ۵۵۳۸۵
http://www.ibna.ir/vdcftmdt.w6dtcagiiw.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما