از این پس نویسندگان جوان و تازه کار می توانند بدون دغدغه و به راحتی با استفاده از کمک و حمایت های موسسه نشر و کارآفرینی «تیت»، راهی برای انتشار کتاب خود پیدا کنند و به عرصه دنیای نویسندگان قدم بگذارند.\
فرصتی برای ورود نویسندگان تازه‌کار به دنیای کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) و به نقل از آسوشیتدپرس، "مارک مینگل" رئیس بخش نشر این موسسه معتقد است جوانان استعدادهای بالقوه فراوانی دارند و فقط کافی است آنها را بروز دهند، در این صورت این موسسه از هیچ تلاشی برای مطرح کردن آنها فروگذار نخواهد کرد. 

این موسسه، شرکتی کوچک است که به صورت خانوادگی اداره می شود و از ابتدا با هدف کشف استعدادهای برتر در زمینه نوشتن و فراهم کردن زمینه رشد آنان در عرصه نویسندگی تشکیل شده است. 

این شرکت بهترین فرصت ها را در اختیار نویسندگان جوان و تازه کار قرار می دهد. برخی از این نویسندگان تازه کار پنج سال یا بیشتر در انتظار یافتن یک ناشر بودند ولی بیشتر ناشران به دلیل عدم اعتماد به کسانی که برای نخستین بار دست به قلم برده بودند و احتمال عدم سودآوری اثر آنها، از چاپ مطالب آنها سر باز می زدند. 

این موسسه بهترین شرایط از نظر چاپ کتاب، توزیع، بازاریابی و ... را برای آنان فراهم می کند تا رویای آنها به حقیقت بپیوندد زیرا به این نویسندگان تازه کار ایمان دارد. 

شعار این موسسه کوچک این است که صنعت نشر نباید تنها در اختیار و انحصار نویسندگان معروف درآید. شاید هر کدام از این نویسندگان تازه کار با درخشش آثار خود و دلگرم شدن بتوانند عنوان پرفروش ترین کتاب سال را ازآن خود کنند. 

این نویسندگان از بهترین و مدرن ترین روش های چاپی با منحصر به فردترین طراحی جلد کتاب، صفحه بندی های جذاب و سرویس های خدماتی دیگری مانند کتاب های صوتی، طراحی وب سایت و ... نیز بهره می گیرند تا وقتی کتاب منتشر شود و به مرحله فروش و بازاریابی برسد و در بهترین شرایط ممکن به طرفداران کتاب عرضه شود.
کد مطلب : ۳۰۶۹۴
http://www.ibna.ir/vdcba0bf.rhbg9piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما